Bardzo mnie dziwi, że nigdzie nie ma takiego wątku, chociaż zabawa w "pytanie i odpowiedź" jest bardzo często wykorzystywana jako pewnego rodzaju rozrusznik integracji. W naszych warunkach zabawa będzie polegała na tym, że ja teraz zadam pytanie i pierwsza osoba, ltóra na nie odpowie może zadać kolejne, na które może odpowiedzieć kolejna osoba i tak dalej. 18 Plus dlatego, że dopuszczam możliwość zapytania o rzecz która wymagałaby tego tagu. A więc ode mnie pytanie na rozruch: Co wolisz: czytać ludziom w myślach, czy móc wysyłać telepatyczne sygnały?
Czytać ludziom w myślach. Choć istnieje ryzyko natknięcia się na bezgraniczną ciszę albo niezłą psychodelę u piektórych. Moje pytanie. Bezpieczeństwo czy ryzyko?
Ogólnie to jedne i drugie. Wchodząc w szczegóły, chyba jednak winogrona, bo zawsze mają podobny smak, który lubię, a smaku niektórych rodzajów pierogów nie lubię.
Jaka była pierwsza w Twoim życiu rzecz czy czynność wykonana przez Ciebie samego, na której zarobiłeś pieniądze?
Jakiś hosting / pomoc przy ogarnianiu serwera? Coś takiego. Pies czy kot a jak tak to dlaczego akurat kot? yyyy, to znaczy, dlaczego akurat ten wybór, który zaznaczysz?
A tak fajnie wątek się zapowiadał ehh. No nie będę przecież teraz specjalnie darł ryja, bo wszyscy domownicy śpią w tym wspomniany pies, któremu by nieźle serduszko podskoczyło.
Na baardzo wysokim stołku na poczcie, z głową na blacie do wypisywania druczków. Poszedłem na miasto, a, że byłem bardzo zmęczony a siostra akurat miała coś w tedy załatwić na poczcie, to podeszliśmy, ja sobie usiadłem i odpłynąłem. Ciekawostka, że nie było tam żadnego zabezpieczenia ani oparcia, a mi się w śnie nic nie stało, więc chyba mam coś z kota :D. Głośniki czy słuchawki?
Rosja. Mentalność mi się podoba, ludzie są jakby bardziej uporządkowani mam wrażenie no i wiele rzeczy jest tam nieco inne niż tutaj, nawet całkiem dobrze rozwinięty własny przemysł krajowy Albo USA, bo w sumie dużo tam ciekawych rzeczy. Co najdziwniejszego zrobiłeś/aś w dzieciństwie?