Do pracy przy ludziach albo audiogierek słuchawki. Do napieprzania muzyką głośniki, choć też nie zawsze. Do słuchania czegoś tam i leżenia w wyrku też głośniki.
Czy w dzieciństwie miałeś/łaś jakąś wadę wymowy, której udało Ci się pozbyć?
Nowych znajomych i przyjaciół, tych nigdy za wiele. Mój wygląd mi się podoba, a głos mam jaki mam. Na spacer z koleżanką/ kolegą, czy przed kompem na Teamtalk?
a jakie masz następujące pytanie; -- (EugeniuszPompiusz): i jedno i drugie, każde w swoim czasie, doba jest na tyle fajna, że zmieści oba. spacer przeważa :-)
Ciekawy wątek tak BTW. Pojemnościowy, choć nie znam się na tym szczególnie, ale wydaje mi się lepszy taki. Co lepsze siedzenie w nocy i spanie w dzień, czy normalny rytm dobowy?
aah, szkoda że się na to pytanie niezałapałam, to było by wręcz dla mnie. -- (Agata.d): Ciekawy wątek tak BTW. Pojemnościowy, choć nie znam się na tym szczególnie, ale wydaje mi się lepszy taki. Co lepsze siedzenie w nocy i spanie w dzień, czy normalny rytm dobowy?