Forum

[18 plus] Pytanie i odpowiedź

Integracja Eltenowiczów

1 / 45 Następna

Paulinux

#1 ·

Bardzo mnie dziwi, że nigdzie nie ma takiego wątku, chociaż zabawa w "pytanie i odpowiedź" jest bardzo często wykorzystywana jako pewnego rodzaju rozrusznik integracji. W naszych warunkach zabawa będzie polegała na tym, że ja teraz zadam pytanie i pierwsza osoba, ltóra na nie odpowie może zadać kolejne, na które może odpowiedzieć kolejna osoba i tak dalej. 18 Plus dlatego, że dopuszczam możliwość zapytania o rzecz która wymagałaby tego tagu.
A więc ode mnie pytanie na rozruch:
Co wolisz: czytać ludziom w myślach, czy móc wysyłać telepatyczne sygnały?
Happy hacking

MarOlk

#2 ·

Edytowano
Czytać ludziom w myślach. Choć istnieje ryzyko natknięcia się na bezgraniczną ciszę albo niezłą psychodelę u piektórych. Moje pytanie. Bezpieczeństwo czy ryzyko?

balteam

#3 ·

Jeszcze tylko liczymy do tysiąca i mamy to :)
żeby to nie był spam, to niech będzie ryzyko.
wolisz winogrona czy pierogi?
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Zuzler

#4 ·

Ogólnie to jedne i drugie. Wchodząc w szczegóły, chyba jednak winogrona, bo zawsze mają podobny smak, który lubię, a smaku niektórych rodzajów pierogów nie lubię.

Jaka była pierwsza w Twoim życiu rzecz czy czynność wykonana przez Ciebie samego, na której zarobiłeś pieniądze?

daszekmdn

#5 ·

Edytowano
Jakiś hosting / pomoc przy ogarnianiu serwera? Coś takiego.
Pies czy kot a jak tak to dlaczego akurat kot? yyyy, to znaczy, dlaczego akurat ten wybór, który zaznaczysz?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Krzycha

#6 ·

Zdecydowanie pies, bo ma wyższy iloraz inteligencji. Jaki najgłośniejszy ryk jesteś w stanie z siebie wydać? Wrzuć w załączniku.

misiek

#7 ·

A tak fajnie wątek się zapowiadał ehh. No nie będę przecież teraz specjalnie darł ryja, bo wszyscy domownicy śpią w tym wspomniany pies, któremu by nieźle serduszko podskoczyło.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Krzycha

#8 ·

Dobrze, jeśli ryk jest zbyt brutalny, mogę zmienić pytanie. Jaki najwyższy dźwięk jesteś w stanie z siebie wydać. Wrzuć w załączniku.

Paulinux

#9 ·

2 likes
Taki.
Tak więc kolejne pytanie: jaka emojka opisuje nastrój który masz zazwyczaj?
Happy hacking

MarOlk

#10 ·

Edytowano
Nie umiem jakoś wkleić, ale tabuźka ze średnikiem. Szklanka do połowy pełna/pusta/piję z gwinta?

Bartek1

#11 ·

szklanka pełna. co wolisz czytać książki czy je słuchać?
Pewien śmiałek spod miasta Gdynia,rzekł: „Ogiera podniosę – to chwila!”Lecz koń był uparty,kopnął go w czarty,a chłop się nauczył, że siła to kpina.

EugeniuszPompiusz

#12 ·

Czytać, przynajmniej przy okazji zobaczę ile błędów w druku / składzie przepuściła korekta.

---

zatem.: Perski czy Arabski? Język ofc.
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT

monstricek

#13 ·

Perski, bo brzmi ładniej. Klasyk,ale: kawa czy cherbata?

Bartek1

#14 ·

herbata najlepiej zielona xd iOs czy android?
Pewien śmiałek spod miasta Gdynia,rzekł: „Ogiera podniosę – to chwila!”Lecz koń był uparty,kopnął go w czarty,a chłop się nauczył, że siła to kpina.

monstricek

#15 ·

Jednak android. Zrobić dziś czy odłożyć na jutro?

Krzycha

#16 ·

Zrobić dziś za wszelką cenę. Jaki rodzaj tkaniny najbardziej lubisz w dotyku?

Paulinux

#17 ·

Pościel z kory.
Opowiedz o najdziwniejszym miejscu, w jakim spałeś/spałaś.
Happy hacking

daszekmdn

#18 ·

Edytowano 1 likes
Na baardzo wysokim stołku na poczcie, z głową na blacie do wypisywania druczków.
Poszedłem na miasto, a, że byłem bardzo zmęczony a siostra akurat miała coś w tedy załatwić na poczcie, to podeszliśmy, ja sobie usiadłem i odpłynąłem. Ciekawostka, że nie było tam żadnego zabezpieczenia ani oparcia, a mi się w śnie nic nie stało, więc chyba mam coś z kota :D.
Głośniki czy słuchawki?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

monstricek

#19 ·

Słuchawki, bo wygoda i prywatność.
Powiedz, do jakiego kraju marzysz pojechać i dla czego?

daszekmdn

#20 ·

Edytowano
Rosja.
Mentalność mi się podoba, ludzie są jakby bardziej uporządkowani mam wrażenie no i wiele rzeczy jest tam nieco inne niż tutaj, nawet całkiem dobrze rozwinięty własny przemysł krajowy
Albo USA, bo w sumie dużo tam ciekawych rzeczy.
Co najdziwniejszego zrobiłeś/aś w dzieciństwie?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
1 / 45 Następna