1 likes
A ja życzę tym wszystkim, którzy się nie potrafią wysłowić, żeby sami siebie musieli słuchać, tak przez godzinę choćby. I żeby oczywiście musieli robić notatki z tych swoich wypocin.
Dlatego ja nie słucham, i nie nagrywam wiadomości głosowych, bo mam problem z dłuższymi wypowiedziami bez montażu.
Zresztą daleko by szukać. mój wpis o dominos pizzy, który nie był jakoś wybitnie zmontowany spotkał się z zerową reakcją ze strony czytelników. O czymś to świadczy. :D
Zresztą daleko by szukać. mój wpis o dominos pizzy, który nie był jakoś wybitnie zmontowany spotkał się z zerową reakcją ze strony czytelników. O czymś to świadczy. :D
No ja chyba też nie umiem się wysławiać i ciężko się mni słucha, także mało nagrywam.
1 likes
Może o tym, że nie mięli nic konstruktywnego do powiedzenia? Mi tam niespecjalnie przeszkadza jak ktoś nie umie się wysłowić. Ważne by miał o czym mówić, bo gorzej jest gdy niema o czym mówić, a do tego nie umie się wysłowić.
-- (djdenismusic):
Dlatego ja nie słucham, i nie nagrywam wiadomości głosowych, bo mam problem z dłuższymi wypowiedziami bez montażu.
Zresztą daleko by szukać. mój wpis o dominos pizzy, który nie był jakoś wybitnie zmontowany spotkał się z zerową reakcją ze strony czytelników. O czymś to świadczy. :D
--
-- (djdenismusic):
Dlatego ja nie słucham, i nie nagrywam wiadomości głosowych, bo mam problem z dłuższymi wypowiedziami bez montażu.
Zresztą daleko by szukać. mój wpis o dominos pizzy, który nie był jakoś wybitnie zmontowany spotkał się z zerową reakcją ze strony czytelników. O czymś to świadczy. :D
--
Piszę też lepiej niż mówię.Czasami chcę dużo powiedzieć, ale nie znajduję słów, aby to wyrazić.
2 likes
Jak mnie to wkurwia, gdy ludzie piszą: "ten uczuć, albo czytałam w internetach". Ku*wa, mamy to uczucie i jeden internet.
Spokojnie, uczysz się. :)
-- (pollyanna):
Piszę też lepiej niż mówię.Czasami chcę dużo powiedzieć, ale nie znajduję słów, aby to wyrazić.
--
-- (pollyanna):
Piszę też lepiej niż mówię.Czasami chcę dużo powiedzieć, ale nie znajduję słów, aby to wyrazić.
--
No dobra, na żarty, czy coś, ale nie piszesz, że czytałaś w internetach, albo że w internetach o tym pisali.
-- (Monte):
Ja czasem dla żartu mówię Internety, ale nie mówię tak przy wszystkich.
--
-- (Monte):
Ja czasem dla żartu mówię Internety, ale nie mówię tak przy wszystkich.
--
No nie, tak to nie.
(skrzypenka):
No dobra, na żarty, czy coś, ale nie piszesz, że czytałaś w internetach, albo że w internetach o tym pisali.
-- (Monte):
Ja czasem dla żartu mówię Internety, ale nie mówię tak przy wszystkich.
--
--
(skrzypenka):
No dobra, na żarty, czy coś, ale nie piszesz, że czytałaś w internetach, albo że w internetach o tym pisali.
-- (Monte):
Ja czasem dla żartu mówię Internety, ale nie mówię tak przy wszystkich.
--
--
To nie jest prawidłowa polszczyzna, to w tym złego w sumie haha i jakoś mnie to irytuje. :)
-- (daszekmdn):
Ale co w tym złego?
--
-- (daszekmdn):
Ale co w tym złego?
--
2 likes
Po prostu masz jedno uczucie, albo wiele uczuć, anie ten uczuć, bo uczucie jest ono, anie tym.
1 likes
Internet też jest 1, nie jest kilku internetów. :D
1 likes
Nie denerrrrrrrrrrrwuj mnie. :D hahah
-- (zywek):
ten uczuć i wsio.
--
-- (zywek):
ten uczuć i wsio.
--
1 likes
Procesów języka, Lindo, mimo chęci, w pojedynkę nie zatrzymasz.
W tym miejscu też powinienem zacząć uskarżać się na "otwieranie laptopa", "wysyłanie SMSa", sprawdzanie e-maila" i "złotego buta".
W tym miejscu też powinienem zacząć uskarżać się na "otwieranie laptopa", "wysyłanie SMSa", sprawdzanie e-maila" i "złotego buta".
Wiem właśnie, ale dziś jakoś wybitnie mnie to irytuje.
-- (EugeniuszPompiusz):
Procesów języka, Lindo, mimo chęci, w pojedynkę nie zatrzymasz.
W tym miejscu też powinienem zacząć uskarżać się na "otwieranie laptopa", "wysyłanie SMSa", sprawdzanie e-maila" i "złotego buta".
--
-- (EugeniuszPompiusz):
Procesów języka, Lindo, mimo chęci, w pojedynkę nie zatrzymasz.
W tym miejscu też powinienem zacząć uskarżać się na "otwieranie laptopa", "wysyłanie SMSa", sprawdzanie e-maila" i "złotego buta".
--