Pogarda pomieszana z tchórzostwem. Gdy osoba X ma się za coś lepszego, sprawniejszego, yntelygentniejszego. Tym czy owym środowiskiem się nie skala, a z drugiej strony nie ma jaj by pokazać co potrafi naprawdę.
Bo musieliśmy wybrać z tych wykładowców, którzy nas uczyli i raczej mieli być to doktorzy, a tych było mało. No i jedna babeczka, która zajmuje się rytmiką, druga i trzecia to magistra mają i nie chciały w ogóle być promotorem, a miały prawo, więc mi ta jedna, doktor została. A ona totalnie ma w dupie to, co piszę, w ogóle nie koryguje mnie, nic.
-- (magmar): Dlaczego nie możesz? -- (skrzypenka): Nir mogę właśnie jej zmienić, w tym cały problem.
-- (magmar): To sobie ją zmień jeśli możesz. Uzasadnij to jakoś merytorycznie.
-- (magmar): Pogarda pomieszana z tchórzostwem. Gdy osoba X ma się za coś lepszego, sprawniejszego, yntelygentniejszego. Tym czy owym środowiskiem się nie skala, a z drugiej strony nie ma jaj by pokazać co potrafi naprawdę.
Ile masz czasu do obrony? -- (skrzypenka): Bo musieliśmy wybrać z tych wykładowców, którzy nas uczyli i raczej mieli być to doktorzy, a tych było mało. No i jedna babeczka, która zajmuje się rytmiką, druga i trzecia to magistra mają i nie chciały w ogóle być promotorem, a miały prawo, więc mi ta jedna, doktor została. A ona totalnie ma w dupie to, co piszę, w ogóle nie koryguje mnie, nic.
-- (magmar): Dlaczego nie możesz? -- (skrzypenka): Nir mogę właśnie jej zmienić, w tym cały problem.
-- (magmar): To sobie ją zmień jeśli możesz. Uzasadnij to jakoś merytorycznie.
Chyba w czerwcu będzie obrona, ale jeszcze nie wiem dokładnie.
-- (magmar): Ile masz czasu do obrony? -- (skrzypenka): Bo musieliśmy wybrać z tych wykładowców, którzy nas uczyli i raczej mieli być to doktorzy, a tych było mało. No i jedna babeczka, która zajmuje się rytmiką, druga i trzecia to magistra mają i nie chciały w ogóle być promotorem, a miały prawo, więc mi ta jedna, doktor została. A ona totalnie ma w dupie to, co piszę, w ogóle nie koryguje mnie, nic.
-- (magmar): Dlaczego nie możesz? -- (skrzypenka): Nir mogę właśnie jej zmienić, w tym cały problem.
-- (magmar): To sobie ją zmień jeśli możesz. Uzasadnij to jakoś merytorycznie.
Wkórwia mnie pewna część społeczeństwa na eltenie, która powinna być zbanowana za bezsęsowne wpisy czy spamowanie w PM. Rozumiem, że NP na jakimś hacie wywiązała się dyskosja ale tak poprostu z dupy Hej ci pisać na wiad? Wypierniczać z czymś takim. Wkórwia mnie sam elten który tesz potrafi się zawiesić, jak coś to wklejam ten post bo przy pisaniu wywalił kochany "błąd". Wkórwia mnie to że już tylko kilka dni do końca ferii. Może nie wkórwia, ale delikatnie mówiąc denerwuje mnie mój kot który prubuje się dostać do szafy z ubraniami za pomocą pazurów :P.
Rofl nawet jak byś kłamał itak by nikt ci nie uwierzył, bo harakter pisania masz jak Rurek czy inni z fundacji spam dla eltenowiczów, zapraszamy do robieniu burdelu na forum, ale eghem, nie robmy offtopu :P
-- (Kuba999): To nie ja zaznaczam że jestem kobietą wizytówce, ani nie kłamie jeśli chodzi o wiek, tak jak to robi jedna osoba.
NP, teras tforząc offtop, lub pisząc bezsęsowne posty, i odpisuję ci na to tylko poto aby zaoszczędzić sobje czasu i zmniejszyć ilość spamu w przyszłości