Forum

Co Was denerwuje/wkurza?

Integracja Eltenowiczów

Previous 10 / 21 Next

magmar

#181 ·

To sobie ją zmień jeśli możesz.
Uzasadnij to jakoś merytorycznie.


-- (skrzypenka):
Wkurwia mnie moja promotorka.

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

MarOlk

#182 ·

Wkurwia mnie nietrwałość materii na przykładzie kabli do łatowania srajfonów. To już któryś z kolei.

skrzypenka

#183 ·

Nir mogę właśnie jej zmienić, w tym cały problem.

-- (magmar):
To sobie ją zmień jeśli możesz.
Uzasadnij to jakoś merytorycznie.


-- (skrzypenka):
Wkurwia mnie moja promotorka.

--

--
Große Operndiva?

skrzypenka

#184 ·

Telegram koszmarnie zachowuje się na Ipadzie.
Große Operndiva?

magmar

#185 ·

Dlaczego nie możesz?
-- (skrzypenka):
Nir mogę właśnie jej zmienić, w tym cały problem.

-- (magmar):
To sobie ją zmień jeśli możesz.
Uzasadnij to jakoś merytorycznie.


-- (skrzypenka):
Wkurwia mnie moja promotorka.

--

--

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

magmar

#186 ·

Pogarda pomieszana z tchórzostwem.
Gdy osoba X ma się za coś lepszego, sprawniejszego, yntelygentniejszego. Tym czy owym środowiskiem się nie skala, a z drugiej strony nie ma jaj by pokazać co potrafi naprawdę.

Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

skrzypenka

#187 ·

Bo musieliśmy wybrać z tych wykładowców, którzy nas uczyli i raczej mieli być to doktorzy, a tych było mało. No i jedna babeczka, która zajmuje się rytmiką, druga i trzecia to magistra mają i nie chciały w ogóle być promotorem, a miały prawo, więc mi ta jedna, doktor została. A ona totalnie ma w dupie to, co piszę, w ogóle nie koryguje mnie, nic.

-- (magmar):
Dlaczego nie możesz?
-- (skrzypenka):
Nir mogę właśnie jej zmienić, w tym cały problem.

-- (magmar):
To sobie ją zmień jeśli możesz.
Uzasadnij to jakoś merytorycznie.


-- (skrzypenka):
Wkurwia mnie moja promotorka.

--

--

--

--
Große Operndiva?

skrzypenka

#188 ·

Coś w tym jest.

-- (magmar):
Pogarda pomieszana z tchórzostwem.
Gdy osoba X ma się za coś lepszego, sprawniejszego, yntelygentniejszego. Tym czy owym środowiskiem się nie skala, a z drugiej strony nie ma jaj by pokazać co potrafi naprawdę.



--
Große Operndiva?

magmar

#189 ·

Ile masz czasu do obrony?
-- (skrzypenka):
Bo musieliśmy wybrać z tych wykładowców, którzy nas uczyli i raczej mieli być to doktorzy, a tych było mało. No i jedna babeczka, która zajmuje się rytmiką, druga i trzecia to magistra mają i nie chciały w ogóle być promotorem, a miały prawo, więc mi ta jedna, doktor została. A ona totalnie ma w dupie to, co piszę, w ogóle nie koryguje mnie, nic.

-- (magmar):
Dlaczego nie możesz?
-- (skrzypenka):
Nir mogę właśnie jej zmienić, w tym cały problem.

-- (magmar):
To sobie ją zmień jeśli możesz.
Uzasadnij to jakoś merytorycznie.


-- (skrzypenka):
Wkurwia mnie moja promotorka.

--

--

--

--

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

misiek

#190 ·

Magmar, możesz normalnie nagrywać i odtwarzać głosówki? Kursor ci nie głupieje?
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

skrzypenka

#191 ·

Chyba w czerwcu będzie obrona, ale jeszcze nie wiem dokładnie.

-- (magmar):
Ile masz czasu do obrony?
-- (skrzypenka):
Bo musieliśmy wybrać z tych wykładowców, którzy nas uczyli i raczej mieli być to doktorzy, a tych było mało. No i jedna babeczka, która zajmuje się rytmiką, druga i trzecia to magistra mają i nie chciały w ogóle być promotorem, a miały prawo, więc mi ta jedna, doktor została. A ona totalnie ma w dupie to, co piszę, w ogóle nie koryguje mnie, nic.

-- (magmar):
Dlaczego nie możesz?
-- (skrzypenka):
Nir mogę właśnie jej zmienić, w tym cały problem.

-- (magmar):
To sobie ją zmień jeśli możesz.
Uzasadnij to jakoś merytorycznie.


-- (skrzypenka):
Wkurwia mnie moja promotorka.

--

--

--

--

--

--
Große Operndiva?

magmar

#192 ·

UUUU toooo lipa.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

pollyanna

#193 ·

1 likes
Źle się czuję w zatłoczonych miejscach
“We do not lack ability. We just lack courage. It all comes down to courage.”

Adasadula

#194 ·

3 likes
Wkórwia mnie pewna część społeczeństwa na eltenie, która powinna być zbanowana za bezsęsowne wpisy czy spamowanie w PM. Rozumiem, że NP na jakimś hacie wywiązała się dyskosja ale tak poprostu z dupy Hej ci pisać na wiad? Wypierniczać z czymś takim. Wkórwia mnie sam elten który tesz potrafi się zawiesić, jak coś to wklejam ten post bo przy pisaniu wywalił kochany "błąd". Wkórwia mnie to że już tylko kilka dni do końca ferii. Może nie wkórwia, ale delikatnie mówiąc denerwuje mnie mój kot który prubuje się dostać do szafy z ubraniami za pomocą pazurów :P.

Kuba999

#195 ·

Zapomniałeś dodać jednego, Niech wszystkich krew nagła zaleje.

Adasadula

#196 ·

1 likes
I tu potfierdzasz mój wkórw apropo spamowania, a precyzując nie wszystkich tylko ciebię rurka i paru innych

-- (Kuba999):
Zapomniałeś dodać jednego, Niech wszystkich krew nagła zaleje.

--

Kuba999

#197 ·

To nie ja zaznaczam że jestem kobietą wizytówce, ani nie kłamie jeśli chodzi o wiek, tak jak to robi jedna osoba.

Adasadula

#198 ·

1 likes
Rofl nawet jak byś kłamał itak by nikt ci nie uwierzył, bo harakter pisania masz jak Rurek czy inni z fundacji spam dla eltenowiczów, zapraszamy do robieniu burdelu na forum, ale eghem, nie robmy offtopu :P

-- (Kuba999):
To nie ja zaznaczam że jestem kobietą wizytówce, ani nie kłamie jeśli chodzi o wiek, tak jak to robi jedna osoba.

--

Kuba999

#199 ·

Podaj przykład niby gdzie spamuje,

Adasadula

#200 ·

1 likes
NP, teras tforząc offtop, lub pisząc bezsęsowne posty, i odpisuję ci na to tylko poto aby zaoszczędzić sobje czasu i zmniejszyć ilość spamu w przyszłości

-- (Kuba999):
Podaj przykład niby gdzie spamuje,

--
Previous 10 / 21 Next