Akurat ten błąd można naprawić addon side, jakby się uprzeć.
nie do konca, bo wx python4 nie jest dobrze udokumentowany, a także sam próbowałem ten błąd naprawiać.
jest to bardziej złożone.
--Cytat (pajper):
Akurat ten błąd można naprawić addon side, jakby się uprzeć.
--Koniec cytatu
jest to bardziej złożone.
--Cytat (pajper):
Akurat ten błąd można naprawić addon side, jakby się uprzeć.
--Koniec cytatu
Zvonimir, a czy bedzie mi działać wtyczka vocalizer expressive 2.2 driver?
Bo to już jest nowa.
Bo to już jest nowa.
ż eeeeeee? jaka nowa?
--Cytat (DJGraco):
Zvonimir, a czy bedzie mi działać wtyczka vocalizer expressive 2.2 driver?
Bo to już jest nowa.
--Koniec cytatu
--Cytat (DJGraco):
Zvonimir, a czy bedzie mi działać wtyczka vocalizer expressive 2.2 driver?
Bo to już jest nowa.
--Koniec cytatu
nie mam ulubionego syntezatora ale mam świra ,fijoła,kota na punkcie syntezy najczęściej używam jacka i ewy od ivony pod eltena podpięty jest krzysztof od nuance zocha też jest . kiedyś było loquendo ale działało toto koszmarnie woooolno niechciało toto współpracować z niczym po za balabolką nawet ivonareader potrafiło toto zablokować .
agniecha też jest choć IVONA SOWTWARE już jej nie rozwija .
stara agata scansoft drażni mnie literowaniem i kwiatkami w stylu DYSK LOKALNY 500 , JOJANNA
do angielżczyzny brian i amy z ivony no i na koniec wiśenka na torcie głosy acapela niestety nie ogólnosystemowe ania lucy i peeter .
android Acapela , nuance ios jedynie domyślne.
agniecha też jest choć IVONA SOWTWARE już jej nie rozwija .
stara agata scansoft drażni mnie literowaniem i kwiatkami w stylu DYSK LOKALNY 500 , JOJANNA
do angielżczyzny brian i amy z ivony no i na koniec wiśenka na torcie głosy acapela niestety nie ogólnosystemowe ania lucy i peeter .
android Acapela , nuance ios jedynie domyślne.
Broń boże. Irina ma problemy z akcentami i głos ma taki, że słuchać nie można.
Syntalk, syntalk, syntalk ponad wszystko.
Jak się nie da, speak 2 lub Apollo.
Dla różnojęzycznych eloquence lub Apollo również.
Na Iphone z konieczności zosia, na andro z konieczności ESpeak.
Jak się nie da, speak 2 lub Apollo.
Dla różnojęzycznych eloquence lub Apollo również.
Na Iphone z konieczności zosia, na andro z konieczności ESpeak.
Noo.
A u mnie espeak, z wariantem f2.
Kiedyś Agata,
readboard,
syntalk pod sapi4,
a jeszcze na samym początku Orpheus.
A u mnie espeak, z wariantem f2.
Kiedyś Agata,
readboard,
syntalk pod sapi4,
a jeszcze na samym początku Orpheus.
U mnie na Windowsie króluje Espeak, takoż na Androidzie, a na ustrojstwach z jabłkiem w logu Krzysiek. Odkąd tylko go. wprowadzili z radością zastąpiłem nim Zośkę, która zaczęła mi się przykszyć. Wcześniej używałem Syntalka najpierw 1.5, potem 1.6, był też dłuższy romans z Orpheusem w Supernovej, a na samym początku mojej zabawy z komputerami Agatka 8KHZ, ta co w Dualu była. W pewnym momencie bardzo spodobał mi się Spiker od Ivo Software, którego używałem najpierw w wersji demo, która nie wypowiadała litery u, a zamiast niej było o, a jak udostępnili za free wersję 3.02 to z nią trochę pracowałem. Poza tym jednak nigdy dłużej nie pracowałem z syntezatorami ludzkobrzmiącymi , używając ich tylko do czytania książek, ale i to coraz częściej robię Espeakiem. Do książek używałem właśnie Agatki, Jacka tudzież Ewy, ewentualnie Krzyśka jak jeszcze był tworzony przez Loquendo.
Popieram Eugeniuszu. Syntalk, syntalk i jeszcze raz syntalk. Do tekstów angielskich jest idealny.
Dariusz zgadzam się. Syntalk jest najlepszy ever. Dlaczego? Bo nie przekłamuje, te człekopodobne syntezatory robią wiele błędów czytają np. łinda zamiast winda.
Jak ktoś się przyzwyczai to zrozumiały, choć ja sam go nie używam na taakiej prędkości, z resztą czego używam napisałem w pierwszym poście tego wątku
Mnie też, wada tego syntezatora jest taka, że z prędkością zwiększa się wysokość głosu i nie jest to zdrowe dla naszego słuchu, bo to po prostu piszczy, przynajmniej według mnie