Jeśli chodzi o to altixowskie coś to gada strasznie, a przy szybszym tempie przynajmniej ja nie rozumiem połowy co mówi. Głośny- o taak, i to jak holera, i do tego za bardzo zbasowany. Kiedyś jak odpaliłem kompa z jawsem, podłączonego pod wieżę, to w domu szyby się trzensły.
No taaaak, ja nie lubię Agnieszki, już lepsza jest Ewa od Ivony.
A ja was nie rozumiem, Maja to jest tylko podwyższona wersja Ewy, wiec ja się w ogóle dziwię, że te głosy powstały Maja i Jan, który jest obniżoną wersją Jacka ehhh, w nuance tego nie robią...
--Cytat (daszekmdn): Agnieszka mówi, jak by miała za moment z łapami na kogoś wyskoczyć :D
Nie- jak dla mnie Majka to całkiem inny głos. Daszku- nie wiem czemu tak twierdzisz, ale ok. Co do Ewy od Ivo- jest tak zamulająca, że można przy niej zasnąć.