Forum

Jakiego używacie syntezatora mowy bądź głosu?

Screenreadery i syntezatory mowy

Previous 18 / 25 Next

Adasadula

#341 ·

No, wyraźny, tylko wg mnie za drogi ciut, ale wiadomo, to altix. Jak bym miał kasę to na stówę bym se kupił.

Adasadula

#342 ·

Tak, całkiem responsywny.
-- (JM):
z ciekawości czy taki sprzętowy Apollo to to jakkolwiek responsywny jest?

--

exterminator

#343 ·

ja też wolę te robotyczne syntezatory! speak jest super.
Time to exterminate.

DJGraco

#344 ·

Ja też lubię speaka, ale od dłóższego słuchania mnie boli głowa.

wredny

#345 ·

Apollo jak go posłuchać ,mówi trochę jak polonus z za wielkiej wody ,no ale dobra ,wszystko tylko nie espeak!
Orkiestra gra jeszcze tańczą,i drzwi są otwarte dzień warty dnia a to życie zachodu jest warte.

magmar

#346 ·

Moja koleżanka określiła go mianem faceta po wylewie.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Adasadula

#347 ·

Apollo jest suuupcio, jak i speak i sprzętowy SMP.
-- (magmar):
Moja koleżanka określiła go mianem faceta po wylewie.


--

JM

#348 ·

-oo, na starym braille sensie mam jeszcze SMP, jest superowy

misiek

#349 ·

Przecież ten Speak najzwyczajniej w świecie bełgocze. Zawsze podziwiałem ludzi używających tego na codzień.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

daszekmdn

#350 ·

Edited 1 likes
Only Espeak, no i jeszcze czasem RH voice. Po za tym wszystko to nieużywalny chłam dla ludzi lubiących super hiper czyste pseudoprawdziwie brzmiące zamulone głosy z responsywnością i prędkością traktora.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

JM

#351 ·

osobiście nie lubię
espeaka za brzmienie ale faktycznie te wszystkie ivony są dużo mniej responsywne, natomiast RHVoice to takie rozwiązanie pośrednie
-- (daszekmdn):
Only Espeak, no i jeszcze czasem RH voice. Po za tym wszystko to nieużywalny chłam dla ludzi lubiących super hiper czyste pseudoprawdziwie brzmiące zamulone głosy z responsywnością i prędkością traktora.

--

midzi

#352 ·

@Misiek, to zależy, na czym słuchasz. Paradoksalnie, do Speaka to albo słuchawki, albo jakieś głośniki i to im tańsze, tym lepsze, bo jeśli mają jakieś podbicia, szczególnie dołu, to zaczyna się masakra.
@jm: Dla mnie jest, szczególnie przy bardziej zasobożernych operacjach. Programowa synteza zaczyna się rwać, a Apollo sobie czyta to, co ma czytać.
@magmar, no ja z Apolla korzystam 23 lata. Pierwszego dnia kompletnie nie rozumiałem tej syntezy, teraz cóż, zbieram kolejne modele, na wypadek padu pierwszego. ;)

JM

#353 ·

a z ciekawości co to jest tten speech player? Czy to prawda że to cuś eSpeako-podobnego, bo jak tak to nawet nie będę testował...

DJGraco

#354 ·

Speechplayer jest wbudowany w nvda. Wystarczy włączyć wariant klatt6 w espeaku

DJGraco

#355 ·

Edited
Na pewno jakiś ktoś kumaty pewnie by wyciągnął rom z apolla i możnaby to przepisać jakoś na syntezę używalną software, wyciągnąć sample, itd.
Gdzieś nawet czytałem artykuł i komuś sięrom udało wyciągnąć, ale co zrobił z tym dalej to ja nwm.

Adasadula

#356 ·

A no ja na codziń espeak na warjancie klakt6 albo edward2 czy jakoś ak.

JM

#357 ·

A czy to już nie zostało zrobione? Przecież jest na RHVoice jakiśtam Apollo
-- (DJGraco):
Na pewno jakiś ktoś kumaty pewnie by wyciągnął rom z apolla i możnaby to przepisać jakoś na syntezę używalną software, wyciągnąć sample, itd.
Gdzieś nawet czytałem artykuł i komuś sięrom udało wyciągnąć, ale co zrobił z tym dalej to ja nwm.

--

tomecki

#358 ·

Apollo nie ma sampli. Tam wszystko jest generowane.

misiek

#359 ·

Midzi no właśnie, komputer za zwyczaj mam podłączony pod jakiś wzmacniacz i kolumny, lub głośniki typu 2.1. Na słuchawkach nie dość, że głowa mi od tego pęka, to średnio go w ogóle rozumiem.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

lurek

#360 ·

czy ktoś wie jak pobrać syntalka
Previous 18 / 25 Next