Muszę przyznać że jest to dostępne, problem jest tylko taki, że kiedy dostanę wiadomość to owszem dowiem się o niej z aplikacji na telefonie, ale już z aplikacji tej na windowsa nie.
Nie mam żadnych powiadomień, ani żadnego dźwięku świadczoącego o jakiejś wiadomości.
Bardzo mnie cieszy to że nie musimy mieć whatsappa włączonego na telefonie, żeby móc korzystać z tej aplikacji.
Jedynie powinniśmy co tydzień uruchomić aplikację na telefonie, żeby nas nie wylogowało.
Czy u was jest powiadomienie na przychodzącą wiadomość.
Ja w ustawieniach aplikacji na windowsa mam powłączane powiadomienia, a jakoś dostaje je tylko na telefonie.