Forum

Prosty program do wprowadzania Niemieckich znaków diakrytycznych na Polskim układzie klawiatury

!Archiwum

Previous 2 / 2

daszekmdn

#21 ·

Edited
Nie wiem, czy w AHK ale na pewno jest to do zrobienia.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
Previous 2 / 2