EltenLink
Forum
Blogi
Konferencje
Użytkownicy
Kto jest online
Ostatnio aktywni
Ostatnio zarejestrowani
Wyszukiwanie użytkowników
Zaloguj
Forum
Prosty program do wprowadzania Niemieckich znaków diakrytycznych na Polskim układzie klawiatury
!Archiwum
Poprzednia
2 / 2
daszekmdn
#21
·
2022-07-19 00:25
Edytowano
Nie wiem, czy w AHK ale na pewno jest to do zrobienia.
Poprzednia
2 / 2
This site uses cookies to enhance your experience.
Zamknij