Nie bardzo wiem od czego to zależy, ale bardzo często ludzie pytają mnie czy pomóc.
Wydaje mi się że uśmiech ma na to duży wpływ, zawsze też niezależnie od tego czy potrzebuje pomocy czy nie, staram się podziękować, życzyć miłego dnia, i być na tyle życzliwa, na ile jestem w stanie.
Wydaje mi się że uśmiech ma na to duży wpływ, zawsze też niezależnie od tego czy potrzebuje pomocy czy nie, staram się podziękować, życzyć miłego dnia, i być na tyle życzliwa, na ile jestem w stanie.