Edited
@Monia01, to to i ja wiem, ale jakoś... Trudno spiąć poślady i ruszyć do działania wcześniej.
CHyba większość tak ma.
-- (Monia01):
Ja niestety coraz częściej się przekonuje, że może i się znajdzie, ale to, co miałam zrobić, nie będzie ani tak dobre, ani zrobienie tego tak satysfakcjonujące jak by yło, gdybym zabrała się za to wcześniej
-- (Zuzler):
No skądsiś i ja to znam. Bo przecież na wszystko jeszcze chwila czasu się znajdzie. Najgorsze jest to, że często mam w tym rację. :)
--
--
-- (Monia01):
Ja niestety coraz częściej się przekonuje, że może i się znajdzie, ale to, co miałam zrobić, nie będzie ani tak dobre, ani zrobienie tego tak satysfakcjonujące jak by yło, gdybym zabrała się za to wcześniej
-- (Zuzler):
No skądsiś i ja to znam. Bo przecież na wszystko jeszcze chwila czasu się znajdzie. Najgorsze jest to, że często mam w tym rację. :)
--
--
A tak, że czasem chce się zrobić coś fajmego, ale mało rozsądnego, a ten rozsądek krzyczy. Nieee Lekkomyślność chociaż nie wielka by w tym pomogła. !
-- (Zuzler):
@Agata.D, a jak to się ma do Twojej zbyt dużej ilości rozsądku.
--
-- (Zuzler):
@Agata.D, a jak to się ma do Twojej zbyt dużej ilości rozsądku.
--
Człowiek to skomplikowana istota, aaaa i jeszcze mój brak decyzyjności, przynajmniej czasami
-- (Zuzler):
Aa, czyli rozsądek nie łączy się ze zorganizowaniem?
--
-- (Zuzler):
Aa, czyli rozsądek nie łączy się ze zorganizowaniem?
--
Powinien jeszcze z doładnym i mądrym planowaniem wszystkiego. Naprawdę są ludzie, ktrzy tak robią i im wychodzi
-- (Zuzler):
Aa, czyli rozsądek nie łączy się ze zorganizowaniem?
--
-- (Zuzler):
Aa, czyli rozsądek nie łączy się ze zorganizowaniem?
--
1 likes
nie lubię w sobie tego, że nie mam cierpliwości
Ja za to planować nie lubię, a przynajmniej z wyprzedzeniem dużym, bo to się nie sprawdza, chociaż być może pomaga w organizacji, jeśli się ma z nią problem.
1 likes
Czasem pomaga i to się czasem przydaje, ale też nie planuję do przesady. Mój kolega, który planował mi onegdaj trasy zawsze się temu dziwił
Oj, coś dużo tu niecierpliwych ludzi, chociaż podobno cierpliwość to cnota.
-- (patrykkubaszczyk):
nie lubię w sobie tego, że nie mam cierpliwości
--
-- (patrykkubaszczyk):
nie lubię w sobie tego, że nie mam cierpliwości
--
Nie lubię jeszcze swojej impulsywności. Jest mocno problematyczna i przez nią dyplomata ze mnie jak z wąsatej babci dziadek.
ja też czasami taki jestem
@zuzler
@zuzler
A trasy to ja akurat lubię zaplanować, chociaż nie zawsze się da. W każdym planie trzeba też jednak myśleć o tym, że coś nie pyknie.
-- (magmar):
Czasem pomaga i to się czasem przydaje, ale też nie planuję do przesady. Mój kolega, który planował mi onegdaj trasy zawsze się temu dziwił
--
-- (magmar):
Czasem pomaga i to się czasem przydaje, ale też nie planuję do przesady. Mój kolega, który planował mi onegdaj trasy zawsze się temu dziwił
--
Oj, impulsywność bywa zdradliwa coś o tym wiem, chociaż czasem się przydaje.
-- (Zuzler):
Nie lubię jeszcze swojej impulsywności. Jest mocno problematyczna i przez nią dyplomata ze mnie jak z wąsatej babci dziadek.
--
-- (Zuzler):
Nie lubię jeszcze swojej impulsywności. Jest mocno problematyczna i przez nią dyplomata ze mnie jak z wąsatej babci dziadek.
--
Przynajmniej jesteś w tym uczciwa ja to w Tobie lubię
-- (Zuzler):
Nie lubię jeszcze swojej impulsywności. Jest mocno problematyczna i przez nią dyplomata ze mnie jak z wąsatej babci dziadek.
--
-- (Zuzler):
Nie lubię jeszcze swojej impulsywności. Jest mocno problematyczna i przez nią dyplomata ze mnie jak z wąsatej babci dziadek.
--
Uczciwość dobra cecha, ale ja akurat swojej nie lubie czasami.
-- (magmar):
Przynajmniej jesteś w tym uczciwa ja to w Tobie lubię
-- (Zuzler):
Nie lubię jeszcze swojej impulsywności. Jest mocno problematyczna i przez nią dyplomata ze mnie jak z wąsatej babci dziadek.
--
--
-- (magmar):
Przynajmniej jesteś w tym uczciwa ja to w Tobie lubię
-- (Zuzler):
Nie lubię jeszcze swojej impulsywności. Jest mocno problematyczna i przez nią dyplomata ze mnie jak z wąsatej babci dziadek.
--
--
Czasami to wada, ale rzeczywiście suma sumarum jest to tzw. plus dodatni.
-- (Agata.d):
Uczciwość dobra cecha, ale ja akurat swojej nie lubie czasami.
-- (magmar):
Przynajmniej jesteś w tym uczciwa ja to w Tobie lubię
-- (Zuzler):
Nie lubię jeszcze swojej impulsywności. Jest mocno problematyczna i przez nią dyplomata ze mnie jak z wąsatej babci dziadek.
--
--
--
-- (Agata.d):
Uczciwość dobra cecha, ale ja akurat swojej nie lubie czasami.
-- (magmar):
Przynajmniej jesteś w tym uczciwa ja to w Tobie lubię
-- (Zuzler):
Nie lubię jeszcze swojej impulsywności. Jest mocno problematyczna i przez nią dyplomata ze mnie jak z wąsatej babci dziadek.
--
--
--