No dobra, ale nie da się tego zmienić? Ewentualnie powinna byćładna notka np przy pierwszym starcie nvda albo w oknie powitalnym, co to i po co to.
niestety nie :(
Nie da się, bo w oknie powitalnym powinien wtedy istnieć tekst po angielsku, żeby ta sugestja miała sens.
-- (pates):
No a co do sugestji 2?
--
-- (pates):
No a co do sugestji 2?
--
Zrubcie może pl z tym, ja niestety nie znam się na programowaniu w pythonie jeszcze tak.
Nie da się, jak mówiłem, bo musi być po angielsku samo wyjaśnienie.
zrobić co?
1 likes
Klawiatura polski programisty i niedocisk prawego alta. Poprawi się.
-- (DJGraco):
Nie o to chodzi. Jest napisane otwierajacy zamiast otwierający
--
-- (DJGraco):
Nie o to chodzi. Jest napisane otwierajacy zamiast otwierający
--
Edited
Ja się może czepiam, ale od dawna funkcjonuje w NVDA coś takiego jak "poziom głośnośc". I ostatnio ktoś z Tyflonetu wyhaczył gdzieś jeszcze te nieszczęsne emotykony.
Bardzo dobrze, że się czepiasz, zawsze można coś przeoczyć.
Tylko gdzie to konkretnie występuje?
Ja tego w komunikatach samego NVDA nie znajduję.
I podejrzewam, że to z jakiegoś dodatku może pochodzić, lub też jest tak przez jakiś syntezator wymawiane.
Tylko gdzie to konkretnie występuje?
Ja tego w komunikatach samego NVDA nie znajduję.
I podejrzewam, że to z jakiegoś dodatku może pochodzić, lub też jest tak przez jakiś syntezator wymawiane.
Edited
To przy zmianie głośności systemowej się pojawia z espeakiem. Ale nie może to być jego wada, bo przecież potrafi i normalnie przeczytać.
taki komunikat wysyła system do naszego czytnika ekranu.