Forum

Wasze sugestie do poprawy tłumaczenia NVDA

sugestie nowych funkcji lub poprawy tłumaczenia

Previous 2 / 4 Next

pates

#21 ·

No dobra, ale nie da się tego zmienić? Ewentualnie powinna byćładna notka np przy pierwszym starcie nvda albo w oknie powitalnym, co to i po co to.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

zvonimirek222

#22 ·

niestety nie :(
Student studentowi wszystko

pates

#23 ·

No a co do sugestji 2?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

zvonimirek222

#24 ·

Nie da się, bo w oknie powitalnym powinien wtedy istnieć tekst po angielsku, żeby ta sugestja miała sens.
-- (pates):
No a co do sugestji 2?

--
Student studentowi wszystko

pates

#25 ·

Zrubcie może pl z tym, ja niestety nie znam się na programowaniu w pythonie jeszcze tak.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

zvonimirek222

#26 ·

Nie da się, jak mówiłem, bo musi być po angielsku samo wyjaśnienie.
Student studentowi wszystko

pates

#27 ·

No to o wyjaśnieniu zrobić pl.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

DJGraco

#29 ·

A ja kolejny błąd wychwyciłem.
Podwójny cudzysłów otwierajacy w symbolach

pates

#30 ·

Pull rrequest
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

DJGraco

#32 ·

Nie o to chodzi. Jest napisane otwierajacy zamiast otwierający

zvonimirek222

#33 ·

1 likes
Klawiatura polski programisty i niedocisk prawego alta. Poprawi się.
-- (DJGraco):
Nie o to chodzi. Jest napisane otwierajacy zamiast otwierający

--
Student studentowi wszystko

Zuzler

#34 ·

Edited
Ja się może czepiam, ale od dawna funkcjonuje w NVDA coś takiego jak "poziom głośnośc". I ostatnio ktoś z Tyflonetu wyhaczył gdzieś jeszcze te nieszczęsne emotykony.

stefan

#35 ·

Bardzo dobrze, że się czepiasz, zawsze można coś przeoczyć.
Tylko gdzie to konkretnie występuje?
Ja tego w komunikatach samego NVDA nie znajduję.
I podejrzewam, że to z jakiegoś dodatku może pochodzić, lub też jest tak przez jakiś syntezator wymawiane.

Zuzler

#36 ·

Edited
To przy zmianie głośności systemowej się pojawia z espeakiem. Ale nie może to być jego wada, bo przecież potrafi i normalnie przeczytać.

stefan

#37 ·

Nie mogę tego znaleźć, z ikonki wyświetla się Regulacja głośności.

zvonimirek222

#38 ·

taki komunikat wysyła system do naszego czytnika ekranu.
Student studentowi wszystko

Zuzler

#39 ·

Jest jest, ten komunikat pojawia się czasem przy zmianie głośności guzikiem.

stefan

#40 ·

Ale to raczej od systemu zależne i NVDA tu do tego nic nie ma.
Previous 2 / 4 Next