Forum

Niewidomi z waszej okolicy

Środowisko niewidomych

Previous 2 / 6 Next

Zuzler

#21 ·

1 likes
Gdyby byli zainteresowani jakimś bliższym kontaktem z innymi niewidomymi, to gdyby nadarzyła się okazja, bym przedstawiła sprawę

misiek

#22 ·

Ja tak, ale pech chce, że mam znajomych zabieganych, zarobionych czy z rodzinami i dziećmi. Majom inne priorytety w życiu i już taki portalik im nie w głowach.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

tomecki

#23 ·

1 likes
Powiedziałem paru ludziom, ale w większości zwrotna była na zasadzie, że gdyby było na smartfon to mooże.

Astenka

#24 ·

Ja znam jedną koleżankę spoza eltena.
Olastenka.

czekoladka88

#25 ·

1 likes
Cześć Wam :)
Ja też jestem z zachodniopomorskiego :)
Ode mnie ze Stargardu jest tu Klaudia, która się nie odzywa, a przynajmniej nie widziałam, by była aktywna i Przemek ze Szczecina :)
Spoza eltena też znam troszkę osób ze Szczecina, Kołobrzegu, z Koszalina jedną dziewczynę, ale słabo widzącą. W Stargardzie też kilka ludków jest, ale kontakt mam wyłącznie z Klaudią.
Także jedyny problem to dotrzeć do tych jednostek.
Wiele osób , które w Szczecinie poznałam straciło wzrok niedawno, więc tego typu portale są im nieznane bądź zwyczajnie nie mają potrzeby na nich się pojawiać. Fb im wystarcza. A niektórzy w ogóle są anty jeśli chodzi o wszelkie portale społecznościowe.
Zginęły wczoraj, pomiędzy wschodem i zachodem słońca, dwie złote godziny, każda wysadzana sześćdziesięcioma
brylantowymi minutami. Nie oferuje się żadnej nagrody, albowiem przepadły na zawsze.
Horace Mann

fantasma467

#26 ·

Ooo, sporo tu osób z mojego wojewódstwa, Zachodniopomorskiego oczywiście. Piona ziomale!

agakrawcow

#27 ·

Ja kiedyś naliczyłam, że w Żyrardowie i okolicach jest chyba z 15 osób niewidomych, w tym sporo młodych.
Kiedyś jedna dziewczyna zrobiła u siebie jakieś spotkanie, ludzie się mieli umawiać na tandemy, ale ponieważ ja się na tandemy nie piszę, więc choć na spotkaniu byłam, to na przejażdżki się nie wybierałam.
Zresztą teraz trochę byłam wyłączona z życia towarzyskiego.
Radość, moja mała przyjaciółka idzie ze mną przez świat. LINE

Mimi

#28 ·

1 likes
Mało znam niewidomych z mojej okolicy. No, mam uczniów z wadami wzroku. Ale kilka widzących osób zachęciłam do Eltena. A co do niewidomych... W najbliższej okolicy - brak zupełny. ;) Ale z tego samego miasta znam parę osób.
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE

djkrissu

#29 ·

A ja i owszem, często razem imprezujemy :D
Fiorda! to projekt dwójęzyczny, polsko-ukraiński. Fiorda, to "muzyka dla każdego o każdej porze nocy i dnia". Zapraszam do zapoznania się z tym projektem, a może znajdziesz tam coś dla siebie? http://dmsrv.pl:7181/fiorda Na razie pilot, w krótce audycje na żywo. strona projektu: http://fiorda.dmsrv.pl

mucha

#30 ·

u mnie nie ma dużo

daszekmdn

#31 ·

1 likes
@Mimi a Lwica? :O
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Mimi

#32 ·

1 likes
Taak, miałam dopisać. Tyle, że sądziłam, iż chodzi o bardzo bliską okolicę. ;) Dobra.. Znam osobiście Kingę oraz dwóch ociemniałych panów - oni spoza Eltena.
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE

lwica

#33 ·

EEEE. Pani Emilko, ja mieszkam pięć minut od Pani. :D ;) Czy to nie jest najbliższa okolica?
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Mimi

#34 ·

1 likes
Aaa. Spoko. :) No to się zaliczasz oczywiście Kingo. A mi tylko o to szło, że na mym osiedlu jestem jedynym takim egzemplarzem. ;)
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE

lwica

#35 ·

Hm. OK. Z tym się zgadzam. To w końcu odrębne osiedla. Ale obok siebie! ;) Przepraszam że Panią poprawiam. ;)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Mimi

#36 ·

Spooooko.
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE

Zuzler

#37 ·

1 likes
Niewidomy, tak pospolity, jak każdy inny jest gatunkiem dość rzadkim, dlatego też znalezienie dwóch jego przedstawicieli na tak małym terytorium jakim jest jedno osiedle to bardzo szczególny zbieg okoliczności, chyba, żę mówimy o egzemplarzach spokrewnionych. ;)

waldek19

#38 ·

No właśnie a ja mam jednego niewidomego kolegę mieszkającego 20 km na południe a druga koleżanka mieszka 20 km, tyle, że na północ. Reszta to już powyżej 50 km. Ale nazwa tego wątku jest doskonałym przyczynkiem do stworzenia kolejnego wątku z PZN-em w tytule.Bo jest tak, że istnieje sobie koło PZN liczące powiedzmy 130 osób, ale niewidomych jest 3 osoby i to jest Polski Związek Niewidomych, tyle, że ci pozostali nie mająpojęcia, że są tacy co nic nie widzą.
Aśka Kaśce paćka w kaszce

zywek

#39 ·

1 likes
Na podlasiu znam może dwóch niewidomych i z kilka osób słabowidzących

mucha

#40 ·

na podlasiu to 3 niewidome i ze 3 niedowidzące
Previous 2 / 6 Next