-- (Robert123):
No jaws to mi się nawinął raz tak awaryjnie, bo jeszcze nie było nvda, tylko trzeba było mieć jakiegoś gadacza, bo komp był po naprawie, a nie mogliśmy jakoś zainstalować tego windoweyea, którego mieliśmy, no i potem miałem kompa z tego projektu z Urzędu Marszałkowskiego, gdzie też był na nim zainstalowany jaws. Jestem ciekaw jak się zmieni zdsr do końca roku, fajnie by było, gdyby tak naprawdę podrósł, żeby naprawdę wszystko w nim trybiło jak należy.
--