SMP i Kajecik. Fajny dodatek do kompa. Szkoda, że ni ma odnowionych zewnętrznych wersji i jakiegoś sterownika do nieważne jakiego gadadła. Tak jeszcze poza Kajetek stanowczo bardziej mi się podoba, niż bardziej hyba internacjonalna nazwa IBAI. Koniec, bo tu nie o tym.
Previous
5 / 5
Edited
Jest port do nvda który chyba nawet działa :D
-- (johnson):
SMP i Kajecik. Fajny dodatek do kompa. Szkoda, że ni ma odnowionych zewnętrznych wersji i jakiegoś sterownika do nieważne jakiego gadadła. Tak jeszcze poza Kajetek stanowczo bardziej mi się podoba, niż bardziej hyba internacjonalna nazwa IBAI. Koniec, bo tu nie o tym.
--
-- (johnson):
SMP i Kajecik. Fajny dodatek do kompa. Szkoda, że ni ma odnowionych zewnętrznych wersji i jakiegoś sterownika do nieważne jakiego gadadła. Tak jeszcze poza Kajetek stanowczo bardziej mi się podoba, niż bardziej hyba internacjonalna nazwa IBAI. Koniec, bo tu nie o tym.
--
Previous
5 / 5