Forum

Jakiego używacie Screenreadera?

Screenreadery i syntezatory mowy

Previous 5 / 5

johnson

#81 ·

SMP i Kajecik. Fajny dodatek do kompa. Szkoda, że ni ma odnowionych zewnętrznych wersji i jakiegoś sterownika do nieważne jakiego gadadła. Tak jeszcze poza Kajetek stanowczo bardziej mi się podoba, niż bardziej hyba internacjonalna nazwa IBAI. Koniec, bo tu nie o tym.

Adasadula

#82 ·

Edited
Jest port do nvda który chyba nawet działa :D

-- (johnson):
SMP i Kajecik. Fajny dodatek do kompa. Szkoda, że ni ma odnowionych zewnętrznych wersji i jakiegoś sterownika do nieważne jakiego gadadła. Tak jeszcze poza Kajetek stanowczo bardziej mi się podoba, niż bardziej hyba internacjonalna nazwa IBAI. Koniec, bo tu nie o tym.

--

DJGraco

#83 ·

SMP na sapi jest, można do ECE napisać w tej sprawie

Adasadula

#84 ·

smp na sapi to gówno, wgl nie brzmi jak orginalnny SMP

DJGraco

#85 ·

Oryginalny SMP sprzętowy był na port szeregowy db9?
Previous 5 / 5