Forum

gry tekstowe

Gry tekstowe

Previous 2 / 2

denis333

#23 ·

tam chyba musisz kliknąć pobierz

hryniek

#25 ·

@Denis333: Podziękował. ;D
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

kacper10

#26 ·

hej, nie wiem czy ten post może być w tym temacie, ale znacie może jaką grę audio albo przeglądarkową gdzie zbieramy karty jakichś postaci, jakichś mocy i pojedynkujemy się z innymi albo z kompem?

nuno69

#27 ·

Jest MUD, gdzieś na audiogames czytałem, yugioh się to zwie.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

rafalko112

#28 ·

Ten mud już niedziała działa tylko wersja portugalska.
radio plays is super

fantasma467

#29 ·

Witam. Jak można grać w tego warsima? Pobrałam, odpaliłam i nic się nie dzieje. Jakieś pole tekstowe wyskakuje.

denis333

#30 ·

To gra konsolowa. Trzeba używać klawiszy num7 i num9 do nawigacji, oraz wpisywać polecenia. Np 1 to start gry etc.

wesolek

#31 ·

Hej! A czy znajdziemy gdzieś grę RPG fantasy, która jest dobrze dostępna; nie trzeba za dużo użerać się z klikaniem w interfejsie; w której też mamy szeroki wybór ras, profesji, broni i elementów magicznych (bo taka Arkadia trochę ograniczona w tym zakresie jest)?
Kroniki próbowałem, ale interfejs mnie powalił na łopatki. Amorion trochę lepszy, ale też mam niejakie trudności, więc nieco zniechęca, choć jest nadzieja w tym, że to z braku wiedzy wobec sterowania.

wesolek

#33 ·

Może. Ja się uczę jeszcze obsługi bezwzrokowej, więc stąd miałem trudności. Na szczęście pomogli także czerpię radochę z gry. :D
Previous 2 / 2