Możesz jaśniej?
Powtarzalna, mało rzeczy do roboty a jedyna dobra cecha tej gry, czyli Roleplay umarł wraz z odejściem graczy.
Aha OK.
Dzięki za info.
Dzięki za info.
to że mało graczy gra w amorion to nie prawda.
nie jest to może jakaś liczba w tysiącach ale zawsze to 30 50 osób w grze jest.
ale co do mechaniki to zgadzam się z nunem nudy.
nie jest to może jakaś liczba w tysiącach ale zawsze to 30 50 osób w grze jest.
ale co do mechaniki to zgadzam się z nunem nudy.
Ja tam nie mogę się zarejestrować.
Niby wszystkie pola wypełniam jak należy i ten nieszczęsny capcha, a i tak wywala błąd .
Olałam sprawę.
Niby wszystkie pola wypełniam jak należy i ten nieszczęsny capcha, a i tak wywala błąd .
Olałam sprawę.
ja miałem buga takiego, że miałem 1 lvl i zabijałem potworka na 400 lvl na raz wbijałem 10 poziomów :D
Zaczęłam grać w mobilną grę fabularną Łowcy Zombi Apokalipsa.
Jeśli ktoś w to gra, bo nie pamiętam czy pisano tu o tym, to mam pytanie.
Jakie wyposarzenie dla łowcy będzie najlepsze na początek, bo nie wiem co kupić?
Jeśli ktoś w to gra, bo nie pamiętam czy pisano tu o tym, to mam pytanie.
Jakie wyposarzenie dla łowcy będzie najlepsze na początek, bo nie wiem co kupić?
Właśnie zauważyłam, że tam się duuuużo klika.