Ja popełniłem pewną straszliwą zbrodnię, a mianowicie nie powiedziałęm wam o grze Line Cladis. Dlaczego wam o niej nie powiedziałem? A bo żeby grać trzeba mieć cholera motywację, znać swój czytnik ekranowy i chyba wszystkie skruty przeglądarki. Deweloper i tak poprawił dostępność, terazz na przykład czytane są nazwy przedmiotów i dialogi z NPC. Line Cladis to gra MMORPG osadzona w słowiańskich klimatach. Mamy do wyboru jedną z trzech frakcji Wspólnota Slawów, Sojusz Imperialny oraz Zakon Bogini Ultimy. Każda z tych frakcji ma swoją historię, którą możemy przeczytać, każda z frakcji ma też swój zestaw ras, przykładowo elf nie może być Slavem, gdyż krasnoludy nienawidzą elfów. Każda frakcja ma swój zestaw zadań poocznych, fabuła główna potem się jakoś wiąże podobno. Grę znajdziecie pod adresem www.linecladis.pl
Tak dałam, ale nadal nic. Wypełniłam wszystkie pola, zaznaczyłam co miałam zaznaczyć i zweryfikowałam ten nieszczęsny kod capcha. Nazwę też sprawdziłam czy jest wolna i nic. Może ta gra już nie funkcjonuje?
Grałem w gry sportowe typu pingpong, golf, Topspeed, ale to wszystko nic - raczej do tego nie dojdzie, ale marzyło by mi się granie w produkcje Wargaming Games - czyli World of Tanks, World of Warplanes i World of Warships. No ale ponieważ na marzeniach się skończy to tylko takie tam pisanie, że fajnie b było... ;(
a czy ktoś z was grał w second life przy użyciu radegasta, to taki accessible klijent do second life. W sumie nigdy się nie połapałem na czym polega mechanika tejże gry będę musiał troche się podowiadywać bo to może być fajne