Forum

W co grywacie, macie zamiar grywać, grywaliście?

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 4 / 15 Next

daszekmdn

#61 ·

To przeglądarkowe, ale słabe bo NP nie możesz własnych tekstów im pisać etc.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#64 ·

Trzeba poszukać powiadomienia. Tam będzie gdzieś pisało dostałeś prace albo coś, patrz też na swój dziennik.
Senter San

djsenter

#66 ·

Dziwne, ale jeżeli coś pisze w dzienniku,toznaczy,że tak jest.
Senter San

djsenter

#68 ·

To jest tak, że co piątek dostajesz wypłatę. najlepiej znaleść prace która oferuje najwięcej pieniędzy,
naprzykład dyrektor wykonawczy, tylko wtedy musisz mieć w miare wysoką inteligęcję.
Senter San

jamajka

#69 ·

Zmieniając temat, ja ostatnio wróciłam do gry w rhythm of rage.
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

djsenter

#70 ·

Wspaniała gra, ale niemoge przejść factory.
Senter San

fantasma467

#71 ·

A te piłkarskie gry to na czym gracie?

djsenter

#74 ·

Oto i strony do nich.
Sokker.org
Hattrick.org

Senter San

kacper10

#75 ·

--Cytat (djsenter
:
Oto i strony do nich.
Sokker.org
Hattrick.org


Kewin Wysocki aka Dj Senter


) -- Koniec Cytatu
jeszcze jest
rockingsoccer.com
też fajnie dostępny

fantasma467

#76 ·

Wielkie dzięki. Obejrzałam te stronki, właśnie czegoś takiego szukałam, ale puki co, zaczęłam grać w
Popmundo.

fantasma467

#77 ·

Jeszcze takie pytanko, czy apka na Android gry Hattrick jest dla nas dostępna, czy tylko przez przeglądarkę
gracie?

djsenter

#78 ·

Trzeba potestować, ale ja jednak polecam grać przez przeglądarkę.
Senter San

longshoot

#79 ·

przez przeglądarke tylko niestety, bo androida nie posiadam tylko iosa.
Poprzednia 4 / 15 Next