Forum

W co grywacie, macie zamiar grywać, grywaliście?

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 3 / 15 Next

lwica

#41 ·

dokłądnie wszyscy oraz mniej się starają robią byle by było i nieważne co byl co byle jak
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

przemol

#42 ·

Ja z kolei bardzo często grywam w a blind legend na Ios. Gra jest naprawdę super zrobiona.

nuno69

#43 ·

Do mojej listy dołączyły ostatnio
World Of The Three Kingdoms: Chińska karcianka z elementami strategii oraz Urban Survival: chiński symulator
życia w metropolii.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

djsenter

#44 ·

O nie, nie będę mówił otym w co grałem, bo musiałbym poświęcić nato z pół godziny jak nie więcej. Ale
ogólnie często ostatnio gramw crazy party albo w muda killera. Jak ktoś chce grać to na team talka i
dkontaktować się
Senter San

rylotek111

#48 ·

Na PC, macOS, iOS i zdaje się, że na androida też, aczkolwiek tego nie jestem pewien.
Czyńmy wokół siebie Dobro, aby i nam w tym życiu lepiej było. :)

mojsior

#49 ·

tak jest na androida również

longshoot

#50 ·

zagrajcie panowie, bo warto

jamajka

#51 ·

Ja grałam na androidzie, ale muszę spróboać na iphone, bo chyba android w tym przypadku był pomyłką.
Zawsze się w jednym miejscu rozwalałam, bo nie nadążałam czegoś zrobić i obawiam się, żę to była wina
mojego cudownego telefonu.
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

balteam

#52 ·

no, ja nie mogłem przejść tego momentu gdzie przy strażnikach trzeba było po cichu iść, potem przez pomyłkę dałem new game więc odinstalowałem
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

mojsior

#53 ·

najlepiej spisuje się to na pc, zdecydowanie lepiej się gra, tymbardziej że mogę grać na padzie.

kacper10

#54 ·

hej, mam takie pytanie.
czy grywacie lub grywaliście w jakieś managery piłkarskie typu hattrick lub rockingsoccer?
znacie jakieś ciekawe tytuły?
pozdrawiam

zywek

#55 ·

Grałem w Hattricka.

misiek

#56 ·

Nuno69- czy to jest coś ala Simsy?
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

rylotek111

#57 ·

Tak więc ja zatem zakupię sobie blind legendę na macOS i zobaczymy jak się będzie grało, skoro mówicie, że na PC fajnie działa. :)
Czyńmy wokół siebie Dobro, aby i nam w tym życiu lepiej było. :)

longshoot

#58 ·

zgadzam się, a przy strażnikach to ja szedłem bardzo powoli aż nie przeszedłem.--Cytat (mojsior:
najlepiej spisuje się to na pc, zdecydowanie lepiej się gra, tymbardziej że mogę grać na padzie.


-- Koniec Cytatu

djsenter

#59 ·

W sumie gram też popmundo spanała gra w wielu językach w w której zakładasz swój własny zespół muzyczny.
Senter San
Poprzednia 3 / 15 Next