dokłądnie wszyscy oraz mniej się starają robią byle by było i nieważne co byl co byle jak
Ja z kolei bardzo często grywam w a blind legend na Ios. Gra jest naprawdę super zrobiona.
Do mojej listy dołączyły ostatnio
World Of The Three Kingdoms: Chińska karcianka z elementami strategii oraz Urban Survival: chiński symulator
życia w metropolii.
World Of The Three Kingdoms: Chińska karcianka z elementami strategii oraz Urban Survival: chiński symulator
życia w metropolii.
O nie, nie będę mówił otym w co grałem, bo musiałbym poświęcić nato z pół godziny jak nie więcej. Ale
ogólnie często ostatnio gramw crazy party albo w muda killera. Jak ktoś chce grać to na team talka i
dkontaktować się
ogólnie często ostatnio gramw crazy party albo w muda killera. Jak ktoś chce grać to na team talka i
dkontaktować się
gra, w której wcielami się w lorda blake, który ma za zadanie uratować swoją żone z rąk króla. Czy coś
takiego mniej więcej jak coś to link podaje, bo mam na stronie.
http://longshoot.nvps.pl/IGG-A.Blind.Legend.rar
takiego mniej więcej jak coś to link podaje, bo mam na stronie.
http://longshoot.nvps.pl/IGG-A.Blind.Legend.rar
Na PC, macOS, iOS i zdaje się, że na androida też, aczkolwiek tego nie jestem pewien.
Ja grałam na androidzie, ale muszę spróboać na iphone, bo chyba android w tym przypadku był pomyłką.
Zawsze się w jednym miejscu rozwalałam, bo nie nadążałam czegoś zrobić i obawiam się, żę to była wina
mojego cudownego telefonu.
Zawsze się w jednym miejscu rozwalałam, bo nie nadążałam czegoś zrobić i obawiam się, żę to była wina
mojego cudownego telefonu.
no, ja nie mogłem przejść tego momentu gdzie przy strażnikach trzeba było po cichu iść, potem przez pomyłkę dałem new game więc odinstalowałem
najlepiej spisuje się to na pc, zdecydowanie lepiej się gra, tymbardziej że mogę grać na padzie.
hej, mam takie pytanie.
czy grywacie lub grywaliście w jakieś managery piłkarskie typu hattrick lub rockingsoccer?
znacie jakieś ciekawe tytuły?
pozdrawiam
czy grywacie lub grywaliście w jakieś managery piłkarskie typu hattrick lub rockingsoccer?
znacie jakieś ciekawe tytuły?
pozdrawiam
Tak więc ja zatem zakupię sobie blind legendę na macOS i zobaczymy jak się będzie grało, skoro mówicie, że na PC fajnie działa. :)
zgadzam się, a przy strażnikach to ja szedłem bardzo powoli aż nie przeszedłem.--Cytat (mojsior:
najlepiej spisuje się to na pc, zdecydowanie lepiej się gra, tymbardziej że mogę grać na padzie.
-- Koniec Cytatu
najlepiej spisuje się to na pc, zdecydowanie lepiej się gra, tymbardziej że mogę grać na padzie.
-- Koniec Cytatu
W sumie gram też popmundo spanała gra w wielu językach w w której zakładasz swój własny zespół muzyczny.