Forum

amorion.pl

Gry tekstowe

Poprzednia 4 / 7 Next

kacper10

#61 ·

oo, na Amo to to się grało gra, i raczej grać będzie, może jak się kilka osób tutaj zbierze, to jakiś klan założymy? :P
jak coś trzeba to pisać w grze do asaf id: 288

fantasma467

#62 ·

Hej, zamknęli już rejestrację? Chciałam wrócić do gry, ale jakiś błąd wyskakuje i nie da się założyć konta.

mustafa

#63 ·

No nie, chyba nie, dajesz dołącz do nas wybierasz imię, sprawdzasz dostępnośc potem email i hasło, z tym, że email nie może być na wp, to z autopsji, i powinno działać.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

fantasma467

#64 ·

Na gemailu próbowałam, ale na tym co już kiedyś miałam konto. Sprawdzę na innym.

wesolek

#65 ·

Ale ja mam na wp. XD Mało tego, raz założyłem i z braku świadomości, co do obsługi kompa po niewidomemu (co zostało mi tutaj objaśnione) zrezygnowałem. Po upływie miesiąca jakoś albo trzech konto z automatu usunęli, bo nieaktywne i dało radę zarejestrować znów na ten sam e-mail. :D

fantasma467

#66 ·

To nie mam pojęcia czemu ja nie mogę. Sprawdziłam nazwę, i jest wolna, więc o co tu chodzi?

fantasma467

#67 ·

O, kiedy wchodzę na stronę to jest coś takiego
404. That’s an error.
The requested URL /u/0/se/0/_/+1/fastbutton was not found on this server. That’s all we know.

wesolek

#69 ·

amorion.pl
tak po prostu. Ten error cały czas wyświetla. Czekaj, niech sobie przypomnę, jak rejestracja u mnie przebiegała, bo też coś kaprysiło. A jakie tam kolejno kroki były do wykonania?

wesolek

#70 ·

A oznaczasz, że nie jesteś robotem i zapoznanie się z treścią regulaminu?

wesolek

#71 ·

Opcjonalnie na różnych przeglądarkach spróbuj.

kacper10

#72 ·

mi normalnie w link rejestracja wchodzi
http://amorion.pl/register.php

tam trzeba wybrać login, mail, hasło, płeć i captcha jest do zaznaczenia.
Wszystko bangla. Ja robiłem to na hrome.
Nie zakładam nowego konta, żeby sprawdzić, bo już mam, a oni lubią banować za to samo ip.

fantasma467

#73 ·

Wesołku, zaznaczam wszystko co trzeba, i kiedy kliknę przycisk zarejestruj to wraca mi na główną stronę, bez żadnego komunikatu, że coś poszło nie tak. Robiłam na przeglądarce Microsoftu. Jeszcze Firefoxa sprawdzę.

wesolek

#74 ·

Ja bodaj na firefox, z tego co pamiętam. Hmm... A komunikatu, że na twoją pocztę mail aktywacyjnypoleciał nie ma też?

wesolek

#75 ·

Może link aktywacyjny lecieć wolno, z tego co mi pisano. Jakby były nadal nic się nie działo, to daj znać, a napiszę do osoby, która się tym zajmuje.

fantasma467

#76 ·

Udało się z Firefoxa, dzięki. Pytanko jeszcze gdzie podnosić pkt doświadczenia? W akademi ćwiczyłam, ale mogłam tylko raz. Mam walczyć w koloseum?

kacper10

#77 ·

tak, jak grasz klasą walczącą, to w koloseum.
Dołącz do jakiegoś klanu, bo możesz w tedy korzystać z klanowych budynków, które dodają ci raz dziennie energię i doświadczenie.

wesolek

#78 ·

Dokładnie tak jak pisze przedmówca. Choć zależy, komu na czym zależy, bo wyjadacze są zdania, że nie ma co marnować energii na, np. salę tradycji w klanach. Ale jakby cię interesowało, to w podróżach w lasach i górach można exp (doświadczenie) zyskać dzięki udzieleniu poprawnych odpowiedzi na pytania strażników mostów czy innych przejść.

kacper10

#79 ·

tyle, że sala tradycji zabiera ci 1 pkt energii, zwłaszcza na początku gry, to mała strata, bo na arenie nie zdobędziesz tyle expa za 1 energii, co w sali tradycji.

wesolek

#80 ·

Fakt. Ale - jak pisałem - "zależy, komu na czym zależy". Na arenie przynajmniej umiejętności można też ćwiczyć także nawet lepiej, że tego doświadczenia mniej wskakuje. Choć i uzależnione to jest też od faktu, ile dokładnie tej umiejętności nam za walkę wskakuje. Ja pewne błędy popełniałem na początku gry z braku wiedzy o mechanice, więc po ok. 20 dniach resecik musiałem strzelić. Teraz jest znacznie lepiej, choć grając dla siebie, nie należę do grona exelowców póki co. ;) Tym bardziej, że to moja pierwsza era po wielu latach. Dużo się zmieniło także poznaję wszystko od nowa.
Poprzednia 4 / 7 Next