Witam Mnie chyba też niektóży kojarzą. Znano mnie jako Gracjanos200. Interesuję się informatyką, muzyką i radiem. Autora tego programu Elten poznałem na pielgrzymce do Włoch chyba 2010 r. Na prawdę fajny z niego człowiek. .
Witam wszystkich bardzo serdecznie ;) Jestem Shell ( nie wiem czemu przy zakładaniu konta wskoczyło tylko jedno L No ale nie ważne) na imię mam Natalia, lat mam 24 więc już stary człowiek ze mnie. Jestem po szkole policealnej o kierunku tylfoinformatyka :) Przyszłam do was w sumie z ciekawości. Ogólnie to kocham zwięerzęta i muzykę głównie rock i metal ale reszta też może być. Uwielbiam podróżować, na razie nie byłam w wielu miejscach bo tylko w Hiszpanii, Wyspy Kanaryjskie, horwacja i Niemcy ale wszystko przede mną. Jestem osobą słabowidzącą, więc jakby ktoś miał problem z czymś do odczytania czy opisania czegoś to służę pomocą :)
Dzień dobry wieczór. Nie opisywałem siebie dokładniej więc pora to zmienić. Wieku podawał nie będę, bo zmienia się co roku i jest widoczny w wizytówce. Interesuję się radiem, głównie dxingiem, falami krótkimi etc, skanowaniem stacji w każdym nowym miejscu, dziwnymi sygnałami radiowymi. Radio, nie jest moim głównym zainteresowaniem. Głównymi to raczej programowanie, chociaż programista ze mnie fatalny, tworzenie muzyki chociaż z tym mi także średnio idzie, czytanie blogów głównie, chociaż gdy książke dobrą znajdę potrafię czytać od początku do końca. Nie oglądam telewizji i żywię do niej negatywne uczucia, ze względu na to jak to wszystko jest ustawiane i wypowiedzi wielce profesorów ze stopnia lecz bez pojęcia. Swego czasu nagrywałem vlogi na youtube, ale to 3 lata temu i chyba nikt tego nie pamięta i dobrze. Aktywnie udzielam się na forum, Twitterze i Whatsappie. Mniej aktywnie na Facebooku i blogu. Coś więcej? Piszcie na PM :D Kontakt: Mail, ale taki niezbyt do spraw prywatnych: dash@nvps.pl. Skype na którym przyjmuję wszystkich, czyli też publiczny: dashnvps Serwer teamtalka? Kiedyś miałem, teraz nie mam, można mnię znaleźć na różnych. Strony internetowe: tdprograms.ovh, pixeldash.pl Pozdrawiam.
Heeej nataliś hej hej. Jezcze się nie znamy osobiście, ale na tyle, na ile znamy się wirtualnie, boję się, czy jeszcze do was kiedyś napiszę, jak spotkam ją w rzeczywistym świecie