W dniu dzisiejszym zarejestrowaliśmy się na Waszym projekcie, i przyznam się że elten wygląda
bardzo porządnie. I jest to taka jakby rakieta do gwiazd, dla naszego i nie tylko środowiska! Brawo dla twórcy, czy twórców, trzymać będziemy za Was kciuki. No dobra ale nie o tym tu.
Jesteśmy Nieformalną grupą srebrna trójka działającą na wydziale studiów Edukacyjnych na Poznańskim UAM.
Z racji że działamy na uczelni, w naszych szeregach są studenci, chociaż i 2 członków z zewnątrz też mamy.
Formowanie grupy jeszcze nie skończyło się bo podjęcie decyzji o naszej inicjatywie miało miejsce w Październiku 2017. Chcemy być organizmem działającym na rzecz osób-studentów niewidomych, tak by prawa tak samo były zachowywane nasze – osób niewidomych, jak i widzących. W naszych szeregach jest jedenastu studentów niewidomych, i też dlatego postanowiłem po naradach na grupie założyć profil na eltenie, by móc się z Wami dzielić -podpatrywać rozwiązań konkretnych problemów z życia Niewidomych i niedowidzących.
Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję projektu i samozaparcia dla twórcy
Przewodniczący Nieformalnej grupy srebrna trójka
Tomasz Marciniak