Forum

Poznajmy się!

Integracja Eltenowiczów

Previous 8 / 28 Next

misiek

#141 ·

Dobra, ale to nie jest lekcja polskiego. Najważniejsze to to by się dogadać. Witaj z nami i życzymy miłych
chwil spędzonych z Eltenem.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

iskierka1983

#142 ·

Witaj w Polskiej Społeczności Eltena.
:)

Monia01

#143 ·

@Pajper! Jak mogleś mi to zrobić? :D
***
🇺🇦 🇵🇱

DJGraco

#144 ·

Witam
Mnie chyba też niektóży kojarzą. Znano mnie jako Gracjanos200. Interesuję się informatyką, muzyką i radiem.
Autora tego programu Elten poznałem na pielgrzymce do Włoch chyba 2010 r. Na prawdę fajny z niego człowiek.
.


matius

#145 ·

Witamy na pokładzie i miłej zabawy życzymy.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

DJGraco

#146 ·

Nie którzy mogą mnie znać z AudioForum.net.pl jak np. Lukasz19998 czy jak pamiętasz Gracjanosa200?

Shel

#147 ·

Witam wszystkich bardzo serdecznie ;) Jestem Shell ( nie wiem czemu przy zakładaniu konta wskoczyło tylko jedno L No ale nie ważne)
na imię mam Natalia, lat mam 24 więc już stary człowiek ze mnie.
Jestem po szkole policealnej o kierunku tylfoinformatyka :)
Przyszłam do was w sumie z ciekawości.
Ogólnie to kocham zwięerzęta i muzykę głównie rock i metal ale reszta też może być.
Uwielbiam podróżować, na razie nie byłam w wielu miejscach bo tylko w Hiszpanii, Wyspy Kanaryjskie, horwacja i Niemcy ale wszystko przede mną.
Jestem osobą słabowidzącą, więc jakby ktoś miał problem z czymś do odczytania czy opisania czegoś to służę pomocą :)

do or do not. there is no try :)

Celtic1002

#148 ·

Shell, witaj w naszym gronie. :)
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

DJGraco

#149 ·

Witamy na pokładzie!

denis333

#150 ·

O karwia! No o jak co ale ciebie bym się tutaj nie spodziewał! Największe zaskoczenie chyba dzisiejszego
dnia. Witamy w eltenie! I oby na długo. :)

matius

#151 ·

Witamy, Shel. xd a my to się znamy. xd.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

denis333

#152 ·

Ja również należę do grona osób, które Natalkę znają osobiście. Akurat jeszcze z czasów, jak chodziła
do szkoły we Wrocławiu.

matius

#153 ·

No ja ją znam z momętu jak chodziła do tyflo.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

misiek

#154 ·

Witaj. Miłego surfowania.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

daszekmdn

#155 ·

Welcome to santropes, czy jakoś tak. Ewentualnie można jak na tajskim Teamtalku. Welcome to Tailand ;
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

hryniek

#156 ·

Również witam i życzę miłego korzystania z tegoż programu.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

zywek

#157 ·

O, Natalia :D. Dzień dobry wieczór

ninka

#158 ·

Nataleczko nie dobra już już. Cieszę się, że się hm z Litkowałaś :D

daszekmdn

#159 ·

Edited
Dzień dobry wieczór.
Nie opisywałem siebie dokładniej więc pora to zmienić.
Wieku podawał nie będę, bo zmienia się co roku i jest widoczny w wizytówce.
Interesuję się radiem, głównie dxingiem, falami krótkimi etc, skanowaniem stacji w każdym nowym miejscu,
dziwnymi sygnałami radiowymi. Radio, nie jest moim głównym zainteresowaniem. Głównymi to raczej programowanie,
chociaż programista ze mnie fatalny, tworzenie muzyki chociaż z tym mi także średnio idzie, czytanie
blogów głównie, chociaż gdy książke dobrą znajdę potrafię czytać od początku do końca.
Nie oglądam telewizji i żywię do niej negatywne uczucia, ze względu na to jak to wszystko jest ustawiane
i wypowiedzi wielce profesorów ze stopnia lecz bez pojęcia.
Swego czasu nagrywałem vlogi na youtube, ale to 3 lata temu i chyba nikt tego nie pamięta i dobrze.
Aktywnie udzielam się na forum, Twitterze i Whatsappie. Mniej aktywnie na Facebooku i blogu.
Coś więcej? Piszcie na PM :D
Kontakt:
Mail, ale taki niezbyt do spraw prywatnych: dash@nvps.pl.
Skype na którym przyjmuję wszystkich, czyli też publiczny: dashnvps
Serwer teamtalka? Kiedyś miałem, teraz nie mam, można mnię znaleźć na różnych.
Strony internetowe:
tdprograms.ovh, pixeldash.pl
Pozdrawiam.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Kasia

#160 ·

Heeej nataliś hej hej. Jezcze się nie znamy osobiście, ale na tyle, na ile znamy się wirtualnie, boję
się, czy jeszcze do was kiedyś napiszę, jak spotkam ją w rzeczywistym świecie
Previous 8 / 28 Next