Forum

Poznajmy się!

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 23 / 28 Następna

Zuzler

#441 ·

4 likes
Powinno być "Przepraszam, jeśli powiedziałam coś źle". "Powiedzieć coś złego" znaczy "powiedzieć coś nieodpowiedniego, niemiłego, brzydkiego", "powiedzieć coś źle" to "powiedzieć coś nie tak, jak się chciało, nieprawidłowo, nieodpowiednio użyć słów albo pomylić się", czyli chyba o to Ci chodziło. :)

ArcticMoon

#442 ·

5 likes
Tak, dziękuję :) ja teraz rozumiem.

"As I watch this generation try to rewrite history, one thing I'm sure of is that it will be misspelled and have no punctuation."

Monia01

#443 ·

3 likes
Cześć, witamy :) Powodzenia w nauce!
***
🇺🇦 🇵🇱

ArcticMoon

#444 ·

Edytowano
Bardzo dziękuję, Monia :)

"As I watch this generation try to rewrite history, one thing I'm sure of is that it will be misspelled and have no punctuation."

Zuzler

#445 ·

2 likes
Zapraszamy, pisz więcej na Polskiej Społeczności. :)

wesolek

#446 ·

Fajnie. :) jak chcesz, to w szachy zawsze chętnie pogram. Tym bardziej, że mało chętnych do gry znam. :)

Monte

#447 ·

1 likes
Hej. Witamy serdecznie w polskiej społeczności. Powodzenia w nauce polskiego!
Give me a sign.

ArcticMoon

#448 ·

1 likes
Dziękuję :) Mówię tylko trochę po polsku, ale mam nadzieję, że to nie jest problem :)

Wesolek, to bardzo dobrze!

"As I watch this generation try to rewrite history, one thing I'm sure of is that it will be misspelled and have no punctuation."

wesolek

#449 ·

2 likes
Nie dla mnie. Piszesz zrozumiale i to jest najważniejsze. Sam uczę się języków, więc rozumiem Twoją sytuację także nie musisz się przejmować drobnymi błędami. :)

DJGraco

#450 ·

2 likes
Witamy.
Jestem pełen podziwu, że zdecydowałaś się na naukę Polskiego.
Pełen szacunek!
Jak to mówią Polak Węgier 2 bratanki.
Powodzenia!

pates

#451 ·

Witaj i będzie dobrze z tym polskim. I tak jesteś w lepszej sytuacji, bo węgierski o ile się nie mylę to też jest język słowiański. No mnie takiego np rosyjskiego łatwiej się uczy, niż koledze z Anglii. Może to ma jakieś znaczenie, nie powiem.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Monte

#452 ·

4 likes
Węgierski nie jest językiem słowiańskim. Z tego, co pamiętam należy do grupy języków ugrofińskich.
Give me a sign.

ArcticMoon

#453 ·

3 likes
Węgierski nie jest językiem słowiańskim, ale ja już uczyłam się rosyjskiego, i to bardzo pomaga. :D Dlatego więcej rozumiem, niż mówię.

"As I watch this generation try to rewrite history, one thing I'm sure of is that it will be misspelled and have no punctuation."

pates

#454 ·

No to przepraszam za wpadkę, miałem jakieś takie dziwne przeświadczenie. No jak rosyjski częściowo znasz, to automatycznie znasz też trochę polskiego, jakaś tam część słów jest albo taka sama, albo bardzo podobna.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

ArcticMoon

#455 ·

8 likes
To prawda, ale polski język jest piękniejszy :D

"As I watch this generation try to rewrite history, one thing I'm sure of is that it will be misspelled and have no punctuation."

pates

#456 ·

Przy okazji tródniejszy. Chociaż literki ma normalne, tyle dobrego.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

misiek

#457 ·

Witamy na pokładzie :)
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

daszekmdn

#458 ·

1 likes
Cieszę się, że napisałaś pierwszy post w PSE :).
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Paulinux

#459 ·

3 likes
Ja też się cieszę, również witam i życzę owocnych dyskusji w polskich grupach
Happy hacking
Poprzednia 23 / 28 Następna