Cześć, idzie Grześ. Worek piasku niesie. A przez dziurkę piasek ciurkiem sypie się za Grzesiem.
4 likes
Ja znam inną wersję opowiedzianą przez Artura Andrusa
Idzie grześ przez wieś. Piachu wór na plecach ma. A za grzesiem C B Ś A B W i C B A.
-- (misiek):
Cześć, idzie Grześ. Worek piasku niesie. A przez dziurkę piasek ciurkiem sypie się za Grzesiem.
--
Idzie grześ przez wieś. Piachu wór na plecach ma. A za grzesiem C B Ś A B W i C B A.
-- (misiek):
Cześć, idzie Grześ. Worek piasku niesie. A przez dziurkę piasek ciurkiem sypie się za Grzesiem.
--
19 likes
Ćwir, jestem Wilga!
Miała być Sowa, ale gdzieś wyczytałam, że te ptaki nie są zbyt inteligentne. A przecież jako istota narcystyczna nie będę sama siebie o ubytki inteligencji pomawiać!
A że moje kojarzenie pojęć ornitologicznych sięga aż wróbli i gołębi, niech już ta wilga zostanie.
Lubię dobrą książkę, jak każdy! Kocham tańczyć i śpiewać, choć nie można tego samego powiedzieć o obserwatorach i słuchaczach owych wyczynów, popytajcie miłości mojego życia, wiele wam na ten temat opowie. :p
Jestem wykształcona muzycznie. Ukończyłam pierwszy stopień gry na fortepianie, drugi stopień gry na czas i akademię gry na nerwach. Obecnie studiuję podyplomowo grę pozorów.
O tej platformie przeczytałam gdzieś w sieci, więc spróbujmy. Może tu przyjdzie mi gniazdować na dłużej, może przemknę przelotem? Czas pokaże.
Miała być Sowa, ale gdzieś wyczytałam, że te ptaki nie są zbyt inteligentne. A przecież jako istota narcystyczna nie będę sama siebie o ubytki inteligencji pomawiać!
A że moje kojarzenie pojęć ornitologicznych sięga aż wróbli i gołębi, niech już ta wilga zostanie.
Lubię dobrą książkę, jak każdy! Kocham tańczyć i śpiewać, choć nie można tego samego powiedzieć o obserwatorach i słuchaczach owych wyczynów, popytajcie miłości mojego życia, wiele wam na ten temat opowie. :p
Jestem wykształcona muzycznie. Ukończyłam pierwszy stopień gry na fortepianie, drugi stopień gry na czas i akademię gry na nerwach. Obecnie studiuję podyplomowo grę pozorów.
O tej platformie przeczytałam gdzieś w sieci, więc spróbujmy. Może tu przyjdzie mi gniazdować na dłużej, może przemknę przelotem? Czas pokaże.
3 likes
Dziękuję, dziękuję. Na razie próbuję nauczyć się tego programu, bo miejscami wydaje mi się trochę dziwny, ale ja nie dam rady?
No i jednak strona Internetowa byłaby wygodniejsza. Takie drzewko na forach to super sprawa, ale tabowanie się przez 400 wpisów nie należy do wymarzonych sposobów spędzania czasu w poniedziałek po pracy! :D
No i jednak strona Internetowa byłaby wygodniejsza. Takie drzewko na forach to super sprawa, ale tabowanie się przez 400 wpisów nie należy do wymarzonych sposobów spędzania czasu w poniedziałek po pracy! :D
1 likes
Nie musisz tabować, kontrol u przenosi cię do pierwszego nieprzeczytanego wpisu, kontrol przecinek na początek, kontrol kropka na koniec.
jak nie wiesz jak cośzrobić, to zobacz czy da sięmenu kontekstowe wcisnąć :P
No i bry tak w ogóle :P
jak nie wiesz jak cośzrobić, to zobacz czy da sięmenu kontekstowe wcisnąć :P
No i bry tak w ogóle :P
1 likes
No, witamy witamy.
Styl wypowiedzi również ciekawy.
Ja też co prawda działam nie co muzycznie, ale związane jest to z djką.
Styl wypowiedzi również ciekawy.
Ja też co prawda działam nie co muzycznie, ale związane jest to z djką.
2 likes
Podobno Sowa to mądra głowa, więc wydaje mi się, że do inteligentnych zwierząt to ona mimo wszystk onależy. :) Tak czy inaczej, witamy na pokładzie, czuj się tu dobrze. :)
2 likes
Witaj Rozświergotany Ptaszeczku,
Wiosna w rozkwicie, więc ptaki umilają nam życie.
https://www.youtube.com/watch?v=1phGqhr4GPQ
Wiosna w rozkwicie, więc ptaki umilają nam życie.
https://www.youtube.com/watch?v=1phGqhr4GPQ
3 likes
Baltim, dzięki, nie pomyślałam w ogóle o patrzeniu do menu.
Matius, dzięki za radę, ale zanim coś kupię, muszę lepiej ten program poznać i zobaczyć, czy to dla mnie. :D
Cała reszta, dziękuję za powitanie.
Matius, dzięki za radę, ale zanim coś kupię, muszę lepiej ten program poznać i zobaczyć, czy to dla mnie. :D
Cała reszta, dziękuję za powitanie.
2 likes
Dobra, głupia ja.
Nie wiem, czy kupię, czy nie kupię. Dopiero poznaję ten program, dajcie mi nieco czasu. Jeszcze nawet nie wiem czy to miejsce dla mnie. :D
Nie wiem, czy kupię, czy nie kupię. Dopiero poznaję ten program, dajcie mi nieco czasu. Jeszcze nawet nie wiem czy to miejsce dla mnie. :D