Forum

Poznajmy się!

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 24 / 28 Next

misiek

#461 ·

Cześć, idzie Grześ. Worek piasku niesie. A przez dziurkę piasek ciurkiem sypie się za Grzesiem.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

piter9521

#462 ·

4 likes
Ja znam inną wersję opowiedzianą przez Artura Andrusa
Idzie grześ przez wieś. Piachu wór na plecach ma. A za grzesiem C B Ś A B W i C B A.

-- (misiek):
Cześć, idzie Grześ. Worek piasku niesie. A przez dziurkę piasek ciurkiem sypie się za Grzesiem.

--

wilga

#463 ·

19 likes
Ćwir, jestem Wilga!
Miała być Sowa, ale gdzieś wyczytałam, że te ptaki nie są zbyt inteligentne. A przecież jako istota narcystyczna nie będę sama siebie o ubytki inteligencji pomawiać!
A że moje kojarzenie pojęć ornitologicznych sięga aż wróbli i gołębi, niech już ta wilga zostanie.

Lubię dobrą książkę, jak każdy! Kocham tańczyć i śpiewać, choć nie można tego samego powiedzieć o obserwatorach i słuchaczach owych wyczynów, popytajcie miłości mojego życia, wiele wam na ten temat opowie. :p
Jestem wykształcona muzycznie. Ukończyłam pierwszy stopień gry na fortepianie, drugi stopień gry na czas i akademię gry na nerwach. Obecnie studiuję podyplomowo grę pozorów.

O tej platformie przeczytałam gdzieś w sieci, więc spróbujmy. Może tu przyjdzie mi gniazdować na dłużej, może przemknę przelotem? Czas pokaże.
A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój. Nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien.

MarOlk

#464 ·

1 likes
Witam świeżynkę. Styl wypowiedzi taki jak lubię.

Paulinux

#465 ·

1 likes
Zgadzam się z przedmówcą i witam na pokładzie :)
Happy hacking

wilga

#466 ·

3 likes
Dziękuję, dziękuję. Na razie próbuję nauczyć się tego programu, bo miejscami wydaje mi się trochę dziwny, ale ja nie dam rady?
No i jednak strona Internetowa byłaby wygodniejsza. Takie drzewko na forach to super sprawa, ale tabowanie się przez 400 wpisów nie należy do wymarzonych sposobów spędzania czasu w poniedziałek po pracy! :D
A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój. Nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien.

balteam

#467 ·

1 likes
Nie musisz tabować, kontrol u przenosi cię do pierwszego nieprzeczytanego wpisu, kontrol przecinek na początek, kontrol kropka na koniec.
jak nie wiesz jak cośzrobić, to zobacz czy da sięmenu kontekstowe wcisnąć :P
No i bry tak w ogóle :P
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

DJGraco

#468 ·

1 likes
No, witamy witamy.
Styl wypowiedzi również ciekawy.
Ja też co prawda działam nie co muzycznie, ale związane jest to z djką.

djsenter

#469 ·

Miło poznać, wilga to jedna z moich ulubionych ptaszyn :D
Senter San

misiek

#470 ·

Witamy na pokładzie, ale czy faktycznie sowy nie są inteligętne :)
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Celtic1002

#471 ·

2 likes
Podobno Sowa to mądra głowa, więc wydaje mi się, że do inteligentnych zwierząt to ona mimo wszystk onależy. :) Tak czy inaczej, witamy na pokładzie, czuj się tu dobrze. :)
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

Monte

#472 ·

1 likes
Cześć Wilgo. :) Witamy na Eltenie.
Give me a sign.

matius

#475 ·

Witamy na eltenowym pokładzie.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

wilga

#476 ·

3 likes
Baltim, dzięki, nie pomyślałam w ogóle o patrzeniu do menu.
Matius, dzięki za radę, ale zanim coś kupię, muszę lepiej ten program poznać i zobaczyć, czy to dla mnie. :D
Cała reszta, dziękuję za powitanie.
A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój. Nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien.

wesolek

#477 ·

Ja nie kupiłem, w planach nie mam i nie żałuję. ;)

DJGraco

#478 ·

1 likes
Wilga to jest sygnaturka Matjusa o tym premium, więc się nie przejmuj :D

wilga

#479 ·

2 likes
Dobra, głupia ja.
Nie wiem, czy kupię, czy nie kupię. Dopiero poznaję ten program, dajcie mi nieco czasu. Jeszcze nawet nie wiem czy to miejsce dla mnie. :D
A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój. Nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien.

Monia01

#480 ·

2 likes
Sygnaturka nie odnosiła się bezpośrednio do Ciebie. To jest coś, co wyświetla się pod każdym postem danego użytkownika. W moim przypadku są to np. flagi.

Witamy na pokładzie :)
***
🇺🇦 🇵🇱
Poprzednia 24 / 28 Next