1 likes
@DjGraco, chyba na blogu był jakiś wpis głosowy, jeśli pamięć mnie nie myli.
1 likes
Graco Mam bloga, OJ MAM! CO do wpisów głosowych Np. po przeczytaniu pewnego ogłoszenia wrzucamy demo recytacji Magmar.
4 likes
Nooooo, nie wiem, czy jesteś romantykiem, ale odpowiem w niniejszy i jakże poetycki sposób: "pytasz dzika czy sra w lesie?". :D Tak, oglądałem. XD
Hehe. :D Wrzuciłem kilka opcji w wątku głosowym odnośnie parodii znanych ludzi/ postaci. ;)
Ja też. Wszystkie 127 odcinków. :D Ale dyskusję na ten temat może przenieśmy na PRV, jeśli chcesz. :D
-- (wesolek):
Nooooo, nie wiem, czy jesteś romantykiem, ale odpowiem w niniejszy i jakże poetycki sposób: "pytasz dzika czy sra w lesie?". :D Tak, oglądałem. XD
--
-- (wesolek):
Nooooo, nie wiem, czy jesteś romantykiem, ale odpowiem w niniejszy i jakże poetycki sposób: "pytasz dzika czy sra w lesie?". :D Tak, oglądałem. XD
--
3 likes
Czesio też. Czesio też. :D
10 likes
Hej hej wszyscy! Jestem tu od wczoraj, jak fajnie zobaczyć tylu znajomych z Klango:)
Mam nadzieję zostać na dłużej, odnowić różne znajomości, no i zbudować nowe.
Dla osób, które mnie nie znają krótkie info, a dla tych, co jeszcze pamiętają mały update:)
Mam na imię Natalia, jestem skrzypaczką i flecistką, uwielbiam śpiewać, dużo czytam, tęsknię za możliwością podróżowania. W wolnej chwili oprócz pochłaniania książek, podróżowania i pisania do szuflady radośnie pogrywam w planszówki wcześniej je dostosowując, czasem pogram również na kompie. Ostatnio mocno działam w dostępności instytucji kultury w moim ukochanym Krakowie i jestem oprawczynią muzyczną różnych uroczystości, głównie ślubów.
Mój kanał na Youtube:
www.youtube.com/wiolinistka
to właśnie miejsce gdzie publikuję nagrania z tych moich ślubograniowych eskapad.
Od niedawna siedzę też w dźwiękoterapii - gram na misach terapeutycznych, również online ze względu na, wiadomo, ciężkie czasy.
Miłego dnia wszystkim:)
Mam nadzieję zostać na dłużej, odnowić różne znajomości, no i zbudować nowe.
Dla osób, które mnie nie znają krótkie info, a dla tych, co jeszcze pamiętają mały update:)
Mam na imię Natalia, jestem skrzypaczką i flecistką, uwielbiam śpiewać, dużo czytam, tęsknię za możliwością podróżowania. W wolnej chwili oprócz pochłaniania książek, podróżowania i pisania do szuflady radośnie pogrywam w planszówki wcześniej je dostosowując, czasem pogram również na kompie. Ostatnio mocno działam w dostępności instytucji kultury w moim ukochanym Krakowie i jestem oprawczynią muzyczną różnych uroczystości, głównie ślubów.
Mój kanał na Youtube:
www.youtube.com/wiolinistka
to właśnie miejsce gdzie publikuję nagrania z tych moich ślubograniowych eskapad.
Od niedawna siedzę też w dźwiękoterapii - gram na misach terapeutycznych, również online ze względu na, wiadomo, ciężkie czasy.
Miłego dnia wszystkim:)
1 likes
Cześć, Wiolinistko! Miło Cię widzieć. :)
O, to chyba mam drugi temat, o którym koniecznie mamy popisać :)
-- (Wiolinistka):
Hej hej wszyscy! Jestem tu od wczoraj, jak fajnie zobaczyć tylu znajomych z Klango:)
Mam nadzieję zostać na dłużej, odnowić różne znajomości, no i zbudować nowe.
Dla osób, które mnie nie znają krótkie info, a dla tych, co jeszcze pamiętają mały update:)
Mam na imię Natalia, jestem skrzypaczką i flecistką, uwielbiam śpiewać, dużo czytam, tęsknię za możliwością podróżowania. W wolnej chwili oprócz pochłaniania książek, podróżowania i pisania do szuflady radośnie pogrywam w planszówki wcześniej je dostosowując, czasem pogram również na kompie. Ostatnio mocno działam w dostępności instytucji kultury w moim ukochanym Krakowie i jestem oprawczynią muzyczną różnych uroczystości, głównie ślubów.
Mój kanał na Youtube:
www.youtube.com/wiolinistka
to właśnie miejsce gdzie publikuję nagrania z tych moich ślubograniowych eskapad.
Od niedawna siedzę też w dźwiękoterapii - gram na misach terapeutycznych, również online ze względu na, wiadomo, ciężkie czasy.
Miłego dnia wszystkim:)
--
-- (Wiolinistka):
Hej hej wszyscy! Jestem tu od wczoraj, jak fajnie zobaczyć tylu znajomych z Klango:)
Mam nadzieję zostać na dłużej, odnowić różne znajomości, no i zbudować nowe.
Dla osób, które mnie nie znają krótkie info, a dla tych, co jeszcze pamiętają mały update:)
Mam na imię Natalia, jestem skrzypaczką i flecistką, uwielbiam śpiewać, dużo czytam, tęsknię za możliwością podróżowania. W wolnej chwili oprócz pochłaniania książek, podróżowania i pisania do szuflady radośnie pogrywam w planszówki wcześniej je dostosowując, czasem pogram również na kompie. Ostatnio mocno działam w dostępności instytucji kultury w moim ukochanym Krakowie i jestem oprawczynią muzyczną różnych uroczystości, głównie ślubów.
Mój kanał na Youtube:
www.youtube.com/wiolinistka
to właśnie miejsce gdzie publikuję nagrania z tych moich ślubograniowych eskapad.
Od niedawna siedzę też w dźwiękoterapii - gram na misach terapeutycznych, również online ze względu na, wiadomo, ciężkie czasy.
Miłego dnia wszystkim:)
--
2 likes
Miło Was tu wszystkich zobaczyć<3