witaj snajper na pokładzie
Edytowano
Hej. Jestem Iza i jestem nowa na Eltenie. Dołączyłam dopiero wczoraj, zatem chciałabym was chociaż trochę poznać.
Na początek może trochę o mnie.
Rocznik 95, 2 lata temu ukończyłam szkołę w Laskach, gdzie spędziłam kilkanaście ładnych lat, półtora roku spędziłam w Lublinie.
Jestem Krecikiem od urodzenia.
Uwielbiam pisać, piszę opowiadania, książki, piosenki i wiersze, piszę od Usmego roku życia. Słucham dużo muzyki, szczególnie rockowej, ale też pop. Lubię oglądać filmy, czytać książki, słuchać podcastów kryminalnych i ciekawostek. Lubię grać w Show Downa.
Jeśli macie jakieś pytania, zadawajcie je w wiadomościach. Postaram się na każde odpowiedzieć.
Miło CIę widzieć.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej o moich preferencjach muzyczno-satyryczno-literackich zapraszam na bloga "Witajcie w naszej bajce", którego prowadzę wespół z moim przyjacielem.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej o moich preferencjach muzyczno-satyryczno-literackich zapraszam na bloga "Witajcie w naszej bajce", którego prowadzę wespół z moim przyjacielem.
witaj monte
To ja również się serdecznie przywitam. A po więcej zapraszam na mojego bloga, lub prv.
4 likes
cZEŚĆ, NA IMIĘ MI mARCIN, MAM 44 LATA I MIESZKAM NA śLĄSKUH wZROK STRACIŁEM 10 LAT TEMU.
lUBIĘ CZYTAĆ FANTASTYKĘ I KRYMINAŁY, SŁUCHAĆ CIĘŻKIEGO METALU, JAZZU I SZEROKO POJĘTEJ MUZYKI ALTERNATYWNEJ.
pŁYWAM ,ŚMIGAM NA ROWERZE A OSTATNIO WKRĘCIŁEM SIĘ W SIŁOWNIĘ,fASCYNUJĄ MNIE NOWE TECHNOLOGIE , NAUKI ŚCISŁE I HISTORIA.
mOJE HOBBY TO KWIATY I DOBRA WHISKY.
lUBIĘ CZYTAĆ FANTASTYKĘ I KRYMINAŁY, SŁUCHAĆ CIĘŻKIEGO METALU, JAZZU I SZEROKO POJĘTEJ MUZYKI ALTERNATYWNEJ.
pŁYWAM ,ŚMIGAM NA ROWERZE A OSTATNIO WKRĘCIŁEM SIĘ W SIŁOWNIĘ,fASCYNUJĄ MNIE NOWE TECHNOLOGIE , NAUKI ŚCISŁE I HISTORIA.
mOJE HOBBY TO KWIATY I DOBRA WHISKY.
O, o jazzie i nowych technologiach to może kiedyś uda nam się pogadać na konferencjach na przykład, miłego pobytu na Eltenie
Ooooo witam pokrewną duszę. :)
A czemu Cinkciarz?
Siemka! Ja się nieco wyróżnię, bo nie było i nie ma mnie na klango, a to dlatego, że jestem nowy. XD
- Jestem Wesołek (bo m.in. jestem wesoły :D),
- lat mam 29,
- jestem z Gniezna (więc nikt mnie nie zna XD),
- mieszkam za gramanicą,
- zainteresowania to: gra na gitarach, sporty siłowe, literatura, troszkę piszę,
- dalej musiałbym się zastanowić. ;D
- Jestem Wesołek (bo m.in. jestem wesoły :D),
- lat mam 29,
- jestem z Gniezna (więc nikt mnie nie zna XD),
- mieszkam za gramanicą,
- zainteresowania to: gra na gitarach, sporty siłowe, literatura, troszkę piszę,
- dalej musiałbym się zastanowić. ;D
6 likes
Witajcie, że ja tu nie wspomniałam niczego o sobie.
Mój nick wywodzi się od imienia i nazwiska.
Gram, śpiewam, uczę, ostatnio współpracuję z pewną fundacją, w ramach tej współpracy czytamy dzieciom bajki.
Bardzo lubię używać swojego głosu do różnych takich przedsięwzięć, gdyż wg mnie jest zwierciadłem duszy.
Z charakteru jestem... różnorodna. potrafię dać serce na dłoni, ale druga skrajność też u mnie istnieje, choć ostatnio staram się ją temperować.
Nie lajkuję wpisów dla samego lajkowania, obiektywnie oceniam i... nazywam rzeczy po imieniu.
Potrafię wyrazić dezaprobatę, ale też potrafię odleeeeeeecieeeeeeeeeć pod niebo jeśli coś mnie zachwyci.
Nie integruję się ze wszystkimi, rzadko bywam na konferencjach, preferuję kontakt 1 na 1.
Jeśli kogoś ciekawi moja wrażliwość na słowo i szeroko pojęta estetyka, zapraszam na bloga, którego współprowadzę pt. "Witajcie w naszej bajce.".
TO JEST MOJA DUMA!!!
Znajdziecie tam wygrzebane perełki głównie z minionej epoki, ale... z tym mi dobrze i nie zamierzam tego zmieniać.
Mój nick wywodzi się od imienia i nazwiska.
Gram, śpiewam, uczę, ostatnio współpracuję z pewną fundacją, w ramach tej współpracy czytamy dzieciom bajki.
Bardzo lubię używać swojego głosu do różnych takich przedsięwzięć, gdyż wg mnie jest zwierciadłem duszy.
Z charakteru jestem... różnorodna. potrafię dać serce na dłoni, ale druga skrajność też u mnie istnieje, choć ostatnio staram się ją temperować.
Nie lajkuję wpisów dla samego lajkowania, obiektywnie oceniam i... nazywam rzeczy po imieniu.
Potrafię wyrazić dezaprobatę, ale też potrafię odleeeeeeecieeeeeeeeeć pod niebo jeśli coś mnie zachwyci.
Nie integruję się ze wszystkimi, rzadko bywam na konferencjach, preferuję kontakt 1 na 1.
Jeśli kogoś ciekawi moja wrażliwość na słowo i szeroko pojęta estetyka, zapraszam na bloga, którego współprowadzę pt. "Witajcie w naszej bajce.".
TO JEST MOJA DUMA!!!
Znajdziecie tam wygrzebane perełki głównie z minionej epoki, ale... z tym mi dobrze i nie zamierzam tego zmieniać.
1 likes
Oglądałeś "Włatców Móch"? :D
Bo "za gramanicą" tylko z tym mi się kojarzy. ;)
-- (wesolek):
Siemka! Ja się nieco wyróżnię, bo nie było i nie ma mnie na klango, a to dlatego, że jestem nowy. XD
- Jestem Wesołek (bo m.in. jestem wesoły :D),
- lat mam 29,
- jestem z Gniezna (więc nikt mnie nie zna XD),
- mieszkam za gramanicą,
- zainteresowania to: gra na gitarach, sporty siłowe, literatura, troszkę piszę,
- dalej musiałbym się zastanowić. ;D
--
Bo "za gramanicą" tylko z tym mi się kojarzy. ;)
-- (wesolek):
Siemka! Ja się nieco wyróżnię, bo nie było i nie ma mnie na klango, a to dlatego, że jestem nowy. XD
- Jestem Wesołek (bo m.in. jestem wesoły :D),
- lat mam 29,
- jestem z Gniezna (więc nikt mnie nie zna XD),
- mieszkam za gramanicą,
- zainteresowania to: gra na gitarach, sporty siłowe, literatura, troszkę piszę,
- dalej musiałbym się zastanowić. ;D
--