Forum

Poznajmy się!

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 18 / 28 Następna

Zuzler

#341 ·

A to akurat prawda, jest interesujące i na tle całej sagi się wybija nawet, bo brzmi inaczej niż cała reszta. No i mi się osobiście też podoba :)

obiezyswiat

#342 ·

Siema jestem Stasiek mam 12 lat. Lubię infę i książki.
Pozdrawiam

DJGraco

#343 ·

Witamy na pokładzie.

sanklip

#345 ·

Hej Stachu,
fajny login :D
Sygnatura:

Cis najzieleńszy jest zimą;
ma zwyczaj śpiewać kiedy płonie.


Heilung -
"Norupo".

Snajper22

#346 ·

Hej, nadszedł czas, aby się tu przedstawić. Na imię mam Klaudia, mam 22 lata. Pochodzę z małej wsi w wojewuctwie zachodniopomorskim, ale obecnie mieszkam w Anglii, w Sheffield.
Chodzę do koledżu, kierunek health and social care, za dwa lata go skończę. Interesuję się medycyną ratunkową, ratownictwem wodnym i górskim. Lubię obejżeć jakiś ciekawy film, lub przeczytać jakąś ciekawą książkę. Co do sportu, to gram w goalball i od roku chodzę na wspinaczkę.
"Czy ty jesteś bardzo odważny? - Średnio. - A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu? - (...) Wstałem dziś rano."
Cormac McCarthy, "Droga"

Paulinux

#347 ·

Witaj na pokładzie, miłego pobytu. :)
Happy hacking

DJGraco

#348 ·

OOo witam, z jakiej wsi pochodzisz?
Tak się składa, że ja również pochodzę z zpm, ale ze Świnoujścia.

pates

#349 ·

Witaj.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

marcysia

#350 ·

Witaj.
marzenia się spełniają.

Snajper22

#351 ·

Nowe Worowo, ogulnie wioska gdzie zasięgu z orange to trzeba szukać na polu. Jest to 16 km zarówno od Złocieńca i Połczyna Zdroju, troche dalej jest Drawsko Pomorskie i Ostrowice. Do Szczecina jest jakieś 120 km, ale nie pytaj w którym kierunku. I tak przy okazji, witam wszystkich.
"Czy ty jesteś bardzo odważny? - Średnio. - A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu? - (...) Wstałem dziś rano."
Cormac McCarthy, "Droga"

johnson

#352 ·

Ja ciebie też witam na tutejszym pokładzie.

camila

#353 ·

Edytowano 1 likes
Hej?? :-D na klango camila, a i tu camila... Trochę przedatowany wpis bo wpisów moich jest trochę już na forum. Jak łatwo zauważyć nie jestem typem stacjonarnym człowieka. Raz jestem w Krakowie, raz na mojej rodzinnej wsi, raz w jakichś Katowicach, raz w Wawie i gdzieś tam jeszcze. Jestem bezgraniczną kociarą, słucham muzyki elektronicznej, trochę dłubię przy komputerach/telefonach. Bardziej jednak lubię dłubać w tekście co (poniekąd) związane jest z moją pracą. Dłubię też trochę przy wszelkich agonizmach, antagonizmach, powinowactwach do receptorów, neurochemii, psychologii i wiedzy ogólnej. :)
ENFP

misiek

#354 ·

Hmmmm, ciekawy nick jak na kobietę. Witaj Snajperze. Miejmy nadzieję, że nie rozbroisz Eltena w drobny mak. :D
-- (Snajper22):
Hej, nadszedł czas, aby się tu przedstawić. Na imię mam Klaudia, mam 22 lata. Pochodzę z małej wsi w wojewuctwie zachodniopomorskim, ale obecnie mieszkam w Anglii, w Sheffield.
Chodzę do koledżu, kierunek health and social care, za dwa lata go skończę. Interesuję się medycyną ratunkową, ratownictwem wodnym i górskim. Lubię obejżeć jakiś ciekawy film, lub przeczytać jakąś ciekawą książkę. Co do sportu, to gram w goalball i od roku chodzę na wspinaczkę.

--
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Snajper22

#355 ·

O to możesz być spokojny.
Cytat: Witaj Snajperze. Miejmy nadzieję, że nie rozbroisz Eltena w drobny mak.Koniec cytatu. Łysy, bez obaw.
"Czy ty jesteś bardzo odważny? - Średnio. - A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu? - (...) Wstałem dziś rano."
Cormac McCarthy, "Droga"

Julitka

#356 ·

Witaj!
Też mam 22 lata. :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Snajper22

#357 ·

Miło mi cię poznać. Tak wogule to ładnie śpiewasz.
"Czy ty jesteś bardzo odważny? - Średnio. - A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu? - (...) Wstałem dziś rano."
Cormac McCarthy, "Droga"

Julitka

#358 ·

Dziękuję. :) Skąd wiesz?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Snajper22

#359 ·

Trochę tych występów u Dawida na blogu miasz. Swoją drogą, uwielbiam wasze wspulne audiowpisy, uśmiać idzię się co nie miara. Po takim jednym wpisie to smiałam się chyba z 10 minut jeszcze po zakończeniu. Pozdrawiam.
"Czy ty jesteś bardzo odważny? - Średnio. - A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu? - (...) Wstałem dziś rano."
Cormac McCarthy, "Droga"

Zuzler

#360 ·

Pewnie Cię nie znam z nikąd. Aczkolwiek jak najbardzij, wtam :)
Poprzednia 18 / 28 Następna