Forum

Poznajmy się!

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 17 / 28 Następna

Dominiczkin

#321 ·

Joł wszystkim. Mam na imię Dominik. Z klango jestem znany jako Dominikus. |Interesuję się wszystkim po rochu. Moje zainteresowania wychodzą w praniu, że tak się wyrażę, ale witam was.

pates

#322 ·

witaj
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

misiek

#323 ·

Siema Jeżu mordeczko ty moja.
--Cytat (Dominiczkin):
Joł wszystkim. Mam na imię Dominik. Z klango jestem znany jako Dominikus. |Interesuję się wszystkim po rochu. Moje zainteresowania wychodzą w praniu, że tak się wyrażę, ale witam was.

--Koniec cytatu
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Piotr

#324 ·

Dzień dobry wszystkim.
Mam trochę czasu, więc metodycznie zabrałem się za forum i wątek dość szybko znalazłem.
Na klango byłem jako Mkmaniak, a z braku pomysłu na aktualny nick zdecydowałem się na własne imię, nawet fajnie, że nie musiałem kombinować z jakimiś cyferkoznaczkami.
Po wakacjach zaczynam II stopień studiów w Krakowie (kierunek muzyka kościelna), wcześniej ukończyłem jeszcze 2 stopnie szkoły muzycznej na organach, technikum w zawodzie technik prac biurowych i studium policealne realizacji dźwięku.
Zainteresowania to oczywiście muzyka, od małego gram na klawiszach, potem dołożyłem te obsługiwane nogami w przypadku organów, ostatnie 2 lata to jeszcze akordeon, trochę klarnet, ale tak nie szkolnie, tylko dla siebie, w przeszłości jakiś mały epizod z gitarą klasyczną w domu kultury.
Lubię nagrywać różne dźwięki techniką binauralną. Większość z tych nagrań jest związana z moją kolejną pasją, którą jest akrobacja samolotowa.
Uwielbiam oglądać popisy mistrzów w tej dziedzinie, starając się odwiedzać różne imprezy lotnicze przy okazji uwieczniając co się da.
Poza tym wszystkim to taki standard, lubię czytać i wiedzieć trochę o nowinkach w świecie smart, troszeczkę jakaś motoryzacja, transport, ale tak pobieżnie i zaskoczę Was, nie ciekawi mnie transport lotniczy. Uważam, że podczas kilku lotów, które odbyłem w życiu było zwyczajnie nudno i głośno.
Na eltena chciałem przyjść wcześniej, ponieważ spodobały mi się blogi, sam może kiedyś zacznę pisać, hmm zobaczymy, ale wtedy nie skończył bym pracy licencjackiej, więc dopiero w wakacje do Was dołączyłem.
Pozdrawiam

jamajka

#325 ·

WItamy i zapraszamy do dalszej lektury blogów. :)
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

Monia01

#326 ·

Dzień dobry :)
***
🇺🇦 🇵🇱

pates

#327 ·

witamy witamy
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Piotr

#328 ·

Jasne, trzeba się inspirować.

Paulinux

#329 ·

A dzień dobry dzień dobry :)
Happy hacking

biedrona333

#330 ·

ooo a kogo my tutaj widzimy :) witaj Piotrze życzymy miłego pobytu tutaj.

cinkciarzpl

#331 ·

Oooooo. Kogo moje ślepe oczy widzą! :D
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

Mulka

#332 ·

Edytowano
Cześć!
Chyba biję niechlubny rekord długości bycia tutaj bez przedstawienia się. Nieśmiały ze mnie człowiek i średnio publiczny, poza tym do niedawna przeglądałam głównie blogi, a forum odwiedzałam raz od wielkiego dzwonu, więc może dacie radę mi wybaczyć, że mam tu konto od ponad dwóch lat, a piszę dopiero teraz. Dość przydługawego wstępu, do rzeczy.
Na klango figurowałam pod cokolwiek dziwnym nickiem Zuzia1994-es, więc podstawy już znacie. Mieszkam w Żyrardowie, tj. 45 km od Warszawy. Studiuję lingwistykę stosowaną na UW - wybrałam angielsko-niemiecką specjalizację tłumaczeniową. Od ukończenia edukacji dzieli mnie jedynie napisanie do końca pracy magisterskiej i powoli uaktywniam się zawodowo. Poza językami interesuję się muzyką: śpiewam i gram na cajonie, chętnie słucham też słuchowisk w różnych językach - głównie kryminałów i komedii, lubię również pograć w karty. Ponadto jestem szczęśliwą mężatką. Razem z moją drugą połową założyliśmy tu niedawno bloga, którego nie da się otworzyć z poziomu żadnego z użytkowników, ale na pewno z łatwością znajdziecie go w ostatnio aktualizowanych (wspominam o tym, bo dostałam już jedną wiadomość z pytaniem, gdzie blog się znajduje).
Tyle ode mnie, pozdrawiam

Bartek1

#333 ·

O w Żyrardowie to tam gdzie jamajka.
Pewien śmiałek spod miasta Gdynia,rzekł: „Ogiera podniosę – to chwila!”Lecz koń był uparty,kopnął go w czarty,a chłop się nauczył, że siła to kpina.

Piotr

#335 ·

Oooo, widzę, że coś ten Żyrardów z niewidomych słynie. :)
Znalazłem już bloga i będę zaglądał.
A tak oficjalnie, żeby formalności dopełnić, witaj Zuziu.

Sunniva

#336 ·

1 likes
Witajcie, nie rozumiem, jak to możliwe, że o Eltenie usłyszałam dopiero niecały tydzień temu. Tu i ówdzie funkcjonuję pod nickiem Sunniva, bo z własnym imieniem jestem na wojennej ścieżce. Mieszkam na Dolnym Śląsku, jestem nie zbyt zapracowaną tłumaczką języka niemieckiego. Książki to mój nałóg - odwyku nie pragnę. Uwielbiam bywać na koncertach, spotykać ciekawych ludzi, poznawać różne kraje i kultury. Namiętnie oglądam skoki narciarskie i mistrzostwa piłki nożnej. Reszty dowiecie się, śledząc mojego bloga.

Paulinux

#337 ·

A skąd pochodzi nick, jeśli mogę spytać? Czy utożsamiasz się z kimś o tym imieniu?
Happy hacking

Zuzler

#338 ·

A może lubisz "Sagę o Ludziach Lodu"? To takie moje pierwsze skojarzenie.

Paulinux

#339 ·

Właśnie moje też :)
Happy hacking

Sunniva

#340 ·

Być może czytaliście też "Córkę wikingów" Very Henriksen. Ja właśnie w tej powieści trafiłam pierwszy raz na imię Sunniva. Brzmiało intrygująco, więc poczytałam o nim, bo zawsze interesowały mnie imiona i ich etymologia. Wyczytałam, że jest to celtyckie imię, oznaczające "dar słońca". W X wieku żyła irlandzka księżniczka Sunniva, której historia obrosła legendą i która została uznana za świętą. Fakt, w Sadze o Ludziach Lodu pojawiają się aż dwie bohaterki o tym imieniu, ale w norweskiej literaturze można je spotkać częściej. Podoba mi się, więc używam go jako nicku od wielu lat, zamiennie z dwoma innymi.
Poprzednia 17 / 28 Następna