Witamy Cię w gronie Eltenowiczów.
witamy
Witamm z miasta Smoka :)
Witaj!
Witam. Mam na imię Artur i mieszkam w Susznie koło Włodawy. Moje zainteresowania to muzyka, od poezji śpiewanej poprzez rock aż do disco polo, ale te starsze z lat 90 oraz kino, japońskie ale nie tylko. Lubię na przykład filmy samurajskie, które z grubsza odpowiadają Europejskiemu gatunkowi filmu płaszcza i szpady. Jak ktoś chce się więcej dowiedzieć to śmiało piszcie. Julitka ten wpis Łysego o mieście Łodzi to cytat z filmu Nic śmiesznego.
witaj w naszym gronie
1 likes
Wątek wcześniej niezauważony, więc już się poprawiam.
Jestem Amel, z imienia, do którego nigdy nie mogłam przywyknąć, Amelia. Ale wszyscy do mnie właśnie Amel się zwracają.
Lubię matematykę, co może brzmi banalnie, ale jest prawdziwe. Umiem fałszować na flecie. Nad życie kocham kajakarstwo, co dowodzi, że pochodzę z Mazur.
Coś jeszcze? Chyba nie.
Spóźnione dzień dobry wszystkim!
Jestem Amel, z imienia, do którego nigdy nie mogłam przywyknąć, Amelia. Ale wszyscy do mnie właśnie Amel się zwracają.
Lubię matematykę, co może brzmi banalnie, ale jest prawdziwe. Umiem fałszować na flecie. Nad życie kocham kajakarstwo, co dowodzi, że pochodzę z Mazur.
Coś jeszcze? Chyba nie.
Spóźnione dzień dobry wszystkim!