1 likes
Hej hej, witamy!
1 likes
O, zajoma twarz z Crazy Party. A ja się zastanawiam kto to, czy ma coś wspólnego z Violinistem hehehehe XDdd. Witamy na pokładzie naszego statku Eltena i życzymy miłego rejsu. Oby się on nigdy nie zakończył!
2 likes
Graco.
Nie, Wiolinist i Wiolinistka mają wspólnego ze sobą tylko granie na skrzypcach. No i podobieństwo nicków. :-)
Nie, Wiolinist i Wiolinistka mają wspólnego ze sobą tylko granie na skrzypcach. No i podobieństwo nicków. :-)
1 likes
Natalio to ja. Słyszałaś Naszą Pastorałkę. i widziałyśmy się na Reha byłaś wtedy chora.
Jeśli mogę coś doradzić, to lepiej zmień sygnaturkę, bo z przywitaniem koleżanki zabrzmiało to conajmniej niesmacznie.
-- (djsenter):
Witamy na pokładzie!
--
-- (djsenter):
Witamy na pokładzie!
--
1 likes
Ooo! Wiolinistka! Jakaś sensowna osobistość się trafiła! Byleś tylko sę czasem udzielała, bo wierzę, że do powiedzenia masz sporo. :)
1 likes
Cześć Natalia,
Również Cię trochę kojarzę - spotkaliśmy się kiedyś na jakimś kursie i przelotnie chyba na którejś Reha. Miłej bytności na Eltenie!
Również Cię trochę kojarzę - spotkaliśmy się kiedyś na jakimś kursie i przelotnie chyba na którejś Reha. Miłej bytności na Eltenie!
3 likes
Ja też prawie wszystkich Was kojarzę - jest dobrze! Dzięki za takie miłe przywitanie, a jeśli chodzi o Violinista to, hmmm, ja pierwsza byłam Wiolinistką, proszę pamiętać hihi, on był jeszcze wtedy Wmietkiem8. Chyba go sobie wezmę na dywanik za ten plagiat w najczystszej postaci!!!;)
1 likes
Cześć Wiolinistka. Kope lat. :)
Coś więcej napiszesz o sobie?
6 likes
Coś więcej interesuje się muzyką, filmem, literaturą,gotowaniem, językamiobcymi, geografią i motoryzacją. Z zawodu jestem masażystką. Lubie się śmiać i jestem optymistką
11 likes
I, to już dodam jako obserwator, potrafisz świetnie opowiadać śmieszne historie i dowcipy. :)
1 likes
Ooooj, to fakt! I masz bardzo miły głos poza tym!