Forum

Nominacje, pomysł z bloga Skrzypenki

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 55 / 55

Zuzler

#1081 ·

No widzisz, ja też nie mam jakiejś specjalnej torby podróżnej, a w codziennych, niestety, jakiś czas temu zrobiłam porządek. :D

Paulinux

#1082 ·

Kurde, szkoda że nie oberwałam tą nominacją hahah
Happy hacking

Julitka

#1083 ·

1 likes
@Paulinux Mogłabym Ci ją przydzielić, ale pomyślałam, że właśnie nie, niech nie będzie tak łatwo; niech się pomęczą, a może Ty oberwiesz rykoszetem.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Monia01

#1084 ·

Zastanowię się nad nominacją, bo raczej nie planowałam postów audio na blogu
***
🇺🇦 🇵🇱

daszekmdn

#1085 ·

Ktoś tam kiedyś gdzieś mnie o jakie kulinaria pytał. Jeśli robienie kawy się pod to zalicza, to jest na głównym blogu :D.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#1086 ·

Edytowano
Odświeżam wątek: Dla wszystkich. Było już ode mnie cos takiego ale bardziej sprecyzowane. Post na blogu w całości napisany / nagrany w innym języku byle nie po Angielsku, który jakkolwiek znacie, nie koniecznie perfekcyjnie. Wszystko oczywiście bez gpt i translatorów.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#1087 ·

Edytowano
OK, kontrowersyjnie jak za starych dobrych czasów:
Najgorsze wersy, wpadki, kawałki i wizerunkowe wtopy Twoich ulubionych raperów.
-- (wojtas):
JA też wezmę jak coś

--
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#1088 ·

A, moje niektóre stare zrealizuję w najbliższym czasie.
Ta od Julity to na pewno i od Paulinuxa też bo wpadek z nagrywek mam całkiem sporo ino nie wiele spektakularnych haha no i najwięcej z osobami postronnymi, które chyba się nie obrażą, jak wrzucę coś z ogólnopojętej śmiechawy przy nagrywaniu posta z przed 3 4 lat.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

wojtas

#1089 ·

OO Dashek, fajna nominacja, podejmę się na dniach

camila

#1090 ·

Żeby przerwać to kółko, to i ja się zgłaszam do nominacji :D
ENFP

Julitka

#1091 ·

@Camila żeby przerwać kółko, opowiedz na blogu trzy najszczęśliwsze historie, momenty, wspomnienia ze swojego życia. W conajmniej piętnastu pełnowymiarowych zdaniach każde. Z uzasadnieniem, czemu akurat to. :D No wiesz, chodzi o to, żeby nie było tylko lakonicznie, tak "na odwal się".
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Monte

#1093 ·

Hej. Mam nominację dla jednego z eltenowiczów zajmujących się blogiem "Pobawmy sie AI", żeby zrobił rap z talkbacka o Eltenie lub o czymś innym.
Give me a sign.

Julitka

#1094 ·

Nominacje trochę umarły, a może warto je ożywić:
Nominuję Skrzypenkę, żeby opowiedziała o wszystkich kosmetykach, jakie obecnie używa. Na kanwie jej dwóch ostatnich wpisów wpadło mi to do głowy. :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

skrzypenka

#1095 ·

Nie jest tego dużo, ale chetnie nagram w wolnej chwili. :)
Große Operndiva?
Poprzednia 55 / 55