Forum

Sposoby na parówki

W kuchni

Poprzednia 3 / 3

damianzegarek

#41 ·

A co do parówek z serem to i w mikrofali można to zrobić. Ja w ogóle często takie termiczne eksperymenty robię z żółtym serem i mnie smakuje, i wiem, że nie tylko ja tak robię.

djdenismusic

#42 ·

Ja ostatnio ubóstwiamparóweczki z szynki od tarczyńskiego. po 20 min w temperaturzxe ok 180 stopni rią robotę <3

misiek

#43 ·

Damian to chyba jednak mówimy o innych parówkach, albo trafiłeś na jakieś felerne.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

damianzegarek

#44 ·

Mówię o tych takich kilogramowych i to one są takie bezsmakowe moim zdaniem wostatnim czasie.

tomecki

#45 ·

1 likes
Parówki z szynki z Sokołowa. U nas w spożywczym są na wagę, a tak w ogóle pakowane chyba po 20 sztuk, może 15 w takich szczelnych foliowych workach, ale nie próżniowo tylko tak zwyczajnie i nie są żadną folią owinięte. Doobre to.

mucha

#46 ·

myślę, że damianoi chodzi o krainę wendlin

misiek

#47 ·

Tak czy tak jest tego kilka rodzaji. Może inne są faktycznie niedobre, nie wiem.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

damianzegarek

#48 ·

Nie wiem szczerze mówiąc, bo jak biorę to jest napisane parówki drobiowe i tyle np.

damianzegarek

#49 ·

Oooo, takie to bym brał bez względu na cenę, bo są po prostu meegaa pyszne
-- (tomecki):
Parówki z szynki z Sokołowa. U nas w spożywczym są na wagę, a tak w ogóle pakowane chyba po 20 sztuk, może 15 w takich szczelnych foliowych workach, ale nie próżniowo tylko tak zwyczajnie i nie są żadną folią owinięte. Doobre to.

--

misiek

#50 ·

Damian, wędzone drobiowe z kurcząt. Parówki z szynki są mega twarde i to nie dla mnie.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

damianzegarek

#51 ·

No kurczę Misiek to ja chyba jednak odpuszczam na rzecz Sokolików czy tam innych Berlinek.

misiek

#52 ·

Do Berlinek to akurat nic i nikt mnie nie przekona.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

pates

#53 ·

1 likes
Berlinki są spoko, polecam z grilla. Tak.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

damianzegarek

#54 ·

Noo, ja uwielbiam te z serem w środku. Dla mnie to jest naprawdę mistrzostwo świata. Szkoda tylko, że zawsze tych serowych jest tak mało w paczce :(

djsenter

#55 ·

Parówki z szynki od Tarczyńskiego mają najlepszy skład z Biedronkowyk parówek i są przepyszne.
Senter San

mustafa

#56 ·

Edytowano 1 likes
Obczaj sobie parówki z doliny dobra, podobno są w biedronce. Tylko żebyś się nie pomylił z kiełbaskami, bo mają też kiełbaski długie i cienkie jak parówki, ale prawdziwe parówki też są.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
Poprzednia 3 / 3