Do denerwujących mogę też zaliczyć Elene z "trylogii nocnego anioła" Brenta Weexa. Ta jej dobroć i brak zrozumienia ukochanego doprowadzał mnie do szału.
2 likes
Tania z "Jeźdźca miedzianego". OCzywiście mam na myśli ostatnią część. Boże kochany, jaka ta dziewczyna była niemożebnie głupia!
Nie tak dawno czytałam też "trylogię czasu". Ludu, jaka ta dziewucha była głupia, choć pod koniec trochę się jakby ogarnęła.
1 likes
@Jamajka, tak chociaż często mnie oni irytowali, ale nadal byłam z nimi. Jak np. ta Aurelia czy jak jej tam było z Opium w rosole
-- (jamajka):
Jako dziecko najczęściej się trzyma stronę głównego bohatera, macie tak? xd
--
-- (jamajka):
Jako dziecko najczęściej się trzyma stronę głównego bohatera, macie tak? xd
--
1 likes
@Kat, ojej,m ja też ją czytałam. Co prawda już dawno, ale miałam podobne odczucia. Fajniejsza była ta jej kumpela
1 likes
Najbardziej mnie z tc denerwowała jednak matka tej Gwen. Gdzie ona miała głowę kurde.
Mnie początkowo w opowieściach irytował Eustachy, bo zrobili go na takiego rozpieszczonego bahora.
Edytowano
1 likes
No fakt, mądrze to ona nie postąpiła. ALe jeśli o TC mowa, to jednak Xemerius był wkarwiający, choć i sympatyczny.
2 likes
Hm, no ale to o to chodziło właśnie. On miał irytować, :D
Mnie irytowały same "opowieści z narnii", jak już o irytacji mowa
Mnie irytowały same "opowieści z narnii", jak już o irytacji mowa
1 likes
Do irytujących, mimo, że lubię go, zaliczę w sumie Wokulskiego. No miągwa taka...
2 likes
Starzy Borejkowie w tych najnowszych częściach, zwłaszcza Ignacy. Ale on zgłupiał na starość
Niby tak, ale mnie to jest go żal zwyczajnie. Biedny facet
-- (Zuzler):
Do irytujących, mimo, że lubię go, zaliczę w sumie Wokulskiego. No miągwa taka...
--
-- (Zuzler):
Do irytujących, mimo, że lubię go, zaliczę w sumie Wokulskiego. No miągwa taka...
--
TC to trylogia czasu. Ksemerius był fajnie zinterpretowany prez lektorkę audiobooka, Lewińską. Ale to nie na ten wątek
1 likes
Przechodząc od tematu do tematu, a raczej od książki do książki, to z hp bardzo irytująca była Hermiona, bo czego to ona nie wie.
1 likes
A nie, no żal to mi go też jest, bo w sumie sympatyczny, tylko irytująca ta jego postawa też jest.