Ale mimo wszystko miało klimat i jakoś tak moim zdaniem przynajmniej lepiej to brzmiało. Te zombie są jakieś takie mniej przerażające XD
jak dla mnie to właśnie te są przerażające takiego swampa mi przypominają najlepszy jest dźwięk jak atakujemy mieczem, prawie jak the walking dead
W sumie to bardziej cichę, ale za to z zaskoczenia potrafią za atakować tak, że ciarki na plecach;xdd
Fajna gra.
Zaras,tylko z proplayerami zkończę.
Dawaj.
Dobra, dawać, ale serio byli wykokszeli.
po 180
A ja po 80, dawać hasło elo
jeszcze nie teraz, ta gra jest fajna, ale nie stabilna, poczekaj 7 dni, i ci powiem, czy jóż da się bez buguw grać.
Zawsze będą lekkie bugi czy akcje z serwerem, ale w sumie warto poczekać, napewno coś dodadzą, albo wywalą może m14 na żecz czegoś lepszego?