Forum

Undead assault powrócił!

Archiwalne

Poprzednia 3 / 6 Następna

denis333

#41 ·

Ale mimo wszystko miało klimat i jakoś tak moim zdaniem przynajmniej lepiej to brzmiało. Te zombie są jakieś takie mniej przerażające XD

Kosa12

#42 ·

Mi się też ta gra podoba i fajne są dźwięki.
Muzyka rap jest mądra i pouczająca i trzeba skupić się na przekazie.??

mojsior

#43 ·

jak dla mnie to właśnie te są przerażające takiego swampa mi przypominają najlepszy jest dźwięk jak atakujemy mieczem, prawie jak the walking dead

djsenter

#44 ·

W sumie to bardziej cichę, ale za to z zaskoczenia potrafią za atakować tak, że ciarki na plecach;xdd
Senter San

djsenter

#46 ·

dawaj patryk do nas, titomaton i ja
Senter San

longshoot

#49 ·

jakimi pro playerami, pro plyerzy to my :D

longshoot

#53 ·

tyle to się w początkowych rundach zabija lol

Zuza

#56 ·

Może i ja się skuszę
Boże, błogosław obsługę
klienta.

patrykkubaszczyk

#57 ·

jeszcze nie teraz, ta gra jest fajna, ale nie stabilna, poczekaj 7 dni, i ci powiem, czy jóż da się bez buguw grać.

djsenter

#58 ·

Zawsze będą lekkie bugi czy akcje z serwerem, ale w sumie warto poczekać, napewno coś dodadzą, albo wywalą może m14 na żecz czegoś lepszego?
Senter San

Zuza

#59 ·

W sumie zawsze chciałam strzelać do zombiaków, ale wtedy nie miałam komputera
Boże, błogosław obsługę
klienta.

djsenter

#60 ·

NO to proszę ciebie bardzo. Tylko ważne jest ogarnięcie gdzie co jest, poco, i strategie
Senter San
Poprzednia 3 / 6 Następna