Spoko. Może jutro spróbuję
1 likes
Ja jestem proplayerem :D przetrwanie do 38 rundy z 1200 zombi zatłuczonymi na Ruskiej wersji o czymś świadczy :).
a w ile ludzi grałeś?
ja tam mam problem z 200 zomiakami, rekord to 150:D Głupio, że czasami te zombi podejdzie i go nie słychać, tak samo nie wiadomo czy jest z tyłu czy z przodu.
ja tam mam problem z 200 zomiakami, rekord to 150:D Głupio, że czasami te zombi podejdzie i go nie słychać, tak samo nie wiadomo czy jest z tyłu czy z przodu.
a ja 200.
Podszkolisz sie, najważniejsze, żeby po 5 rundzie sie razem zbierać, najlepiej prze revivie, ewentualnie boxie, no i brać co sie da, jak radar to napieprzać, bez obracania sie czy coś. No, i oczywiście najlepiej sie nie rozdzielać, i ile wlezie mordować
Tak, i najlepiej iść na 0,50 po miecz, jest lepszy niż m14
źle, źle. Już podaje link bezpośredni.
http://undead-assault.com/static/files/public/undead_assault.zip
http://undead-assault.com/static/files/public/undead_assault.zip
powiem tak:
Gra jest nie grywalna, jak na razie.
Przedfczoraj dało się grać, teraz nie.
Gra jest nie grywalna, jak na razie.
Przedfczoraj dało się grać, teraz nie.
Gra jest grywalna, od rana z 7 gier zagraliśmy i tylko raz jedną osobę wywaliło w trakcie.
To czemu albo mnie wywala, albo nie mogę się ruszać?
Niech Emanuel dopracuje, puźniej wystawia.
Niech Emanuel dopracuje, puźniej wystawia.
Może jest jakieś przeciążenie u twego dostawcy teraz w obliczu corony to normalne bo dużo ludzi korzysta mnie też wywala a o dziwo z chińskich gier nie
ale net mi się nie laguje, tylko UA.