Forum

Undead assault powrócił!

Archiwalne

Poprzednia 4 / 6 Next

Zuza

#61 ·

Spoko. Może jutro spróbuję
Boże, błogosław obsługę
klienta.

daszekmdn

#62 ·

1 likes
Ja jestem proplayerem :D przetrwanie do 38 rundy z 1200 zombi zatłuczonymi na Ruskiej wersji o czymś świadczy :).
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

balteam

#64 ·

a w ile ludzi grałeś?
ja tam mam problem z 200 zomiakami, rekord to 150:D Głupio, że czasami te zombi podejdzie i go nie słychać, tak samo nie wiadomo czy jest z tyłu czy z przodu.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

djsenter

#65 ·

Łoo boże, ja 600 zombie max mam;xdd
Senter San

djsenter

#67 ·

Podszkolisz sie, najważniejsze, żeby po 5 rundzie sie razem zbierać, najlepiej prze revivie, ewentualnie boxie, no i brać co sie da, jak radar to napieprzać, bez obracania sie czy coś. No, i oczywiście najlepiej sie nie rozdzielać, i ile wlezie mordować
Senter San

patrykkubaszczyk

#68 ·

Tak, i najlepiej iść na 0,50 po miecz, jest lepszy niż m14

Zuza

#69 ·

A z kąd to pobrać?
Boże, błogosław obsługę
klienta.

Zuza

#71 ·

Dzięki
Boże, błogosław obsługę
klienta.

Zuza

#73 ·

Dzięki Senter
Boże, błogosław obsługę
klienta.

patrykkubaszczyk

#74 ·

powiem tak:
Gra jest nie grywalna, jak na razie.
Przedfczoraj dało się grać, teraz nie.

balteam

#75 ·

Gra jest grywalna, od rana z 7 gier zagraliśmy i tylko raz jedną osobę wywaliło w trakcie.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

patrykkubaszczyk

#76 ·

To czemu albo mnie wywala, albo nie mogę się ruszać?
Niech Emanuel dopracuje, puźniej wystawia.

mojsior

#77 ·

Może jest jakieś przeciążenie u twego dostawcy teraz w obliczu corony to normalne bo dużo ludzi korzysta mnie też wywala a o dziwo z chińskich gier nie

Zuza

#78 ·

Jezu!
Boże, błogosław obsługę
klienta.

djsenter

#80 ·

To serwer nie stabilny, tam dużo ludzi jest Patryku.
Senter San
Poprzednia 4 / 6 Next