Co do decków jeszcze. Tak. Karty, które są od poziomu zerowego, z innych typów, np, eliksir energii, z wodnego, który dodaje nam 8 pkt życia można sobie dodawać do wszystkich talii. Wszystkie takie karty. Byle nie za dużo, na własną rękę możemy modyfikować, ile chcemy mieć kart. Ja np we wszystkich taliach mam po 2 proszki snu, paraliżujące i zapalające, naturalne zachowanie, nieufność z natury, eliksir energii i sfobodny lot, na wypadek jak by mnie ktoś w coś zamienił, to mogę się prędzej przemienić w pierwotny typ, który wybrałam.
Co do gier w cyrku.
Patyczki.
Trzeba je brać tak, aby po twoim ruchu była liczba nieparzysta. Inaczej.
Dajmy na to, jest 21 patyczków
Na początek bierzesz 2, tak by zostało 19. Jeśli on weźmie jeden, ty musisz wziąć tak, by zostało 17, . Jeśli on weźmie 2 i zostanie 17, ty weź tak, by zostało 15. W każdym razie, w efekcie końcowym, po twoim ruchu musi zostać 9, a potem 5
No i dalej powinnaś sobie poradzić.
Co do piłeczek, trzeba słuchać, jakie mamy piłeczki, można sobie to powtarzać literką d, tak samo jak w wypadku patyczków i starać się brać same plusy, ewentualnie tak dobierać minusy, żeby się równoważyło :)