Tak, w każdej becie można. Tylko po pobraniu każdej nowej bety trzeba pamiętać, żeby p rozpakowaniu, ze starej wersji przekleić plik o nazwie sauvegarde.dat, folder deck i polish.lng
Co jest dobre na fery i buk? I może ktoś ma pomyśł jak przejść te mini gierki z wyścigami z żółwiem. Na plarzy mi nie wychodzi, a w lesie też mi nie szło za dobrze.
Hmm, na robala jest dobry ogień, a na wróżkę nie pamiętam co. Wyścigi są trune,to fakt, trzeba biedz szybko i słuchać w którą stronę się tekńiki zmieniają
saper to jest taki kwadrat. Najlepiej i najbezpieczniej odkrywać pola, po rogach tego kwadratu. Jeżeli mówi nam, że nie ma miny w sąsiednich polach, to znaczy, że jedno pole w bok, w górę i w dół, jest bepieczne
Witajcie. Doszły mnie wieści, że dziś ma się pojawić nowa beta, ponieważ mają się w niej zawrzeć jeszcze jakieś poprawki błędów.
Dzięki za uznanie kolego hehe. Nic prostrzego. Zaktualizowałam polisha, przetłumaczyłam nowe karty i komunikaty. Wystarczy go spowrotem wkleić do folderu crazy party, kontrol l przestawić się na polish edit by Kasia i działa. Haha
no poprostu albo twworzysz swój serwer tylko żeby zrobić takowy to musisz posiadać publiczne ip, i wybierasz jakiego typu to ma być serwer, na przykład minigames in serenity, lub battle mode i potem czekasz aż ktoś się dołączy bądź dołączasz się do czyjegoś serwera publicznego bądź prywatnego. rzecz jasna prywatny serwer nie będzie widoczny na liście serwerów.
A ja nie ogarniam. Wie ktos co trzeba poprzestawiac w routerze, zeby mozna móc tworzyc wlasne serwery online? Wiem, ze nie kazdy router ma taka mozliwosc cholera i kiedys wiedzialam, co tam musi byc dokladnie poustawiane, ale teraz nie wiem. Podsylam ciutenke aktualniejsze spolszczenie, bo znowu pododawal ten pragma nasz kochany dziwne boty, czyli same klopoty haha. Aha, dla niewtajemniczonych jest beta 54, bo oczywiscie od bety 51 bylo cholernie duzo bledów i poprawia, poprawia, i w koncu poprawil haha. Miejmy nadzieje, ze juz sie napoprawial ostatecznie. Doszlo kilka fajnych obcji, teraz jak sie gra w 20 tur w mini grach na serwerze, to mozna wziac wiecej jak jednego jokera. Dodano wlasnie troche nowych botów no i poprawiono co tam trzeba. A o to link.