Forum

crazy party

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 7 / 51 Next

Kasia

#121 ·

A fakt, nie sądziłam, że trzeba je sobie stworzyć. Bo wydaje mi się, że w starszych wersjach cp, one były
z automatu. Ale może teraz to się zmieniło. Ja nie pamiętam, bym coś tworzyła. Ale może to dlatego, że
gram w to już półtorej roku.

ninka

#123 ·

4 oznacza ilość danej karty w talii. Oczywiście, że nie tworzyłaś Kasiu, bo ja ci je podsyłałam haha

pates

#124 ·

No właśnie, ale też można dodawać normal decki w manage decks
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

zywek

#125 ·

Możecie mi powiedzieć, co jest tkiego pasjonującego w tym cp? Bo ja się do niego jakoś nie mogę pzekonać.

Celtic1002

#126 ·

Gra jest dobra, ja co rawda nie rozumiem, o co chodzi z piłeczkami w cyrku i jak wykiwać Stefana z patyczkami.
No i gwoździ też nie rozumiem.
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

Kasia

#128 ·

1 likes
Co do decków jeszcze. Tak. Karty, które są od poziomu zerowego, z innych typów, np, eliksir energii, z wodnego, który dodaje nam 8 pkt życia można sobie dodawać do wszystkich talii. Wszystkie takie karty. Byle nie za dużo, na własną rękę możemy modyfikować, ile chcemy mieć kart. Ja np we wszystkich taliach mam po 2 proszki snu, paraliżujące i zapalające, naturalne zachowanie, nieufność z natury, eliksir energii i sfobodny lot, na wypadek jak by mnie ktoś w coś zamienił, to mogę się prędzej przemienić w pierwotny typ, który wybrałam.

Co do gier w cyrku.

Patyczki.

Trzeba je brać tak, aby po twoim ruchu była liczba nieparzysta. Inaczej.
Dajmy na to, jest 21 patyczków
Na początek bierzesz 2, tak by zostało 19. Jeśli on weźmie jeden, ty musisz wziąć tak, by zostało 17, . Jeśli on weźmie 2 i zostanie 17, ty weź tak, by zostało 15. W każdym razie, w efekcie końcowym, po twoim ruchu musi zostać 9, a potem 5

No i dalej powinnaś sobie poradzić.

Co do piłeczek, trzeba słuchać, jakie mamy piłeczki, można sobie to powtarzać literką d, tak samo jak w wypadku patyczków i starać się brać same plusy, ewentualnie tak dobierać minusy, żeby się równoważyło :)

Celtic1002

#129 ·

No dobra, ale jak je dobierać? Bo tych piłeczek jest ileś i ja nie wiem jak je brać.
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

Kasia

#130 ·

1 likes
cyferkmi. 1, 2, lub 3

Kasia

#132 ·

1 likes
Jaki plik. Link kart?

Kasia

#134 ·

1 likes
Który, bo nie rozumiem tym razem ja. Chcesz, żebym ci wysłała mój deck?

balteam

#136 ·

dla mnie crazy party jest zrombane, bo teraz każdy typ ma za dużo kart, jest to zabardz nieprzewidywalne
jak kto zagra, no i lipa jest bo niektóre typy nic nie zrobią np. normal na duch czy coś w tym stylu
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

longshoot

#137 ·

to jest logicze, bo to jest na pokemonacy bazowane, znaczy te karty

balteam

#138 ·

no, nielogiczne, zagraj sobie dwoma duchami na 2 normale i zmienisz zdanie
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Kasia

#139 ·

Mi się to podoba. Podobno są jakieś karty, które się uaktywniają w typach na siebie nieskutecznych. W
duchu jest jakaś karta odruch normalizacji, czy coś

matius

#140 ·

witam. Pobrałem tą nową betę i mam pytanie. Czy mogę zachować postępy z gry? Bo wcześniejsza wersja w
jaką grałem to była beta 49.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.
Previous 7 / 51 Next