kiedy ta beta
juz wyszła
zmian wszystkich nie pamiętam ale między innymi
dodano nowy świat i pare minigier
dodano 10 nowych kart
niestety oficjalnie języka polskiego nie ma w becie 46
zmian wszystkich nie pamiętam ale między innymi
dodano nowy świat i pare minigier
dodano 10 nowych kart
niestety oficjalnie języka polskiego nie ma w becie 46
2 likes
Ja grałam, ale jak wzięłam tę wersję, że się jakby gra w planszówkę i czasem losuj egry, to raz wylosowało
coś, że miałam walczyć, powiedziało, żebym czekała na przeciwnika i tak sobie mogłam wieczni eczekć,
a i zamknąć się tego nie dało.
coś, że miałam walczyć, powiedziało, żebym czekała na przeciwnika i tak sobie mogłam wieczni eczekć,
a i zamknąć się tego nie dało.
oj co do tego czy crazy party jest krótkie to bym się nie zgodził, ja bym powiedział że jest długa ze
względu na poziom tródności niektórych minigierek, więc krótka to ona napewno nie jest
względu na poziom tródności niektórych minigierek, więc krótka to ona napewno nie jest
z tego co gadałem z lirinem to nie zależy to od niego tylko od ludzi z którymi to tłumaczy.
Sporo już jest przetłumaczone, ale trzeba wziąść pod uwagę że gra jest wciąż rozwijana i jeszcze nie
wyszła z fazy beta, a co za tym idzie, sporo może jeszcze pozostać dodane więc prawdopodobnie pojawi
się jak już się aktualizacje ustabilizują.
Cierpliwości trochę.
Sporo już jest przetłumaczone, ale trzeba wziąść pod uwagę że gra jest wciąż rozwijana i jeszcze nie
wyszła z fazy beta, a co za tym idzie, sporo może jeszcze pozostać dodane więc prawdopodobnie pojawi
się jak już się aktualizacje ustabilizują.
Cierpliwości trochę.
1 likes
a możesz oficjalnie rzucić plik Mojsiorze z przetłumaczoną niepełną wersją po polsku? niektórzy nie znają
angola a by pograli,a gra jest sensownie przetłumaczona
angola a by pograli,a gra jest sensownie przetłumaczona
1 likes
Ja mam jakieś spolszczenie ale wygląda jak google translator, nie wiem czyje to ale dostałem nie oficjalnie.
1 likes
no bo to jest to, pare błędów jest, ale da sie skumać wsumie zwłaszcza jak się pomyśli chwile, ablo wspomoże
ie angielska wersją w trudnych chwilach;D
ie angielska wersją w trudnych chwilach;D
hej, wyszła nwoa wersja crazy party
trochęzmian
nowe karty, można za gemy wieęcej rzeczy kupić, poprawienie paru bugów
trochęzmian
nowe karty, można za gemy wieęcej rzeczy kupić, poprawienie paru bugów
1 likes
można kupić sobie battle hartcore czy jakoś tak, wtedy ustawiasz sobie bitwy jak zakładasz serwer, ile
ma tura mieć hp i ile ma byćtych tur
hartcore game tryb trudniejszych gier sobie możesz także kupić
i cośtam jeszcze
ma tura mieć hp i ile ma byćtych tur
hartcore game tryb trudniejszych gier sobie możesz także kupić
i cośtam jeszcze
hej mam problem
ściągnąłem grę i rozpakowałem.
odpalam exeka i mam taki błąd
Zasoby systemowe nie wystarczają do ukończenia żądanej usłui
lapek na win 10 16 gb ram i procek i7 więc raczej wszystko powinno iść. Przy redspocie też tak mam
co radzicie zrobić
ściągnąłem grę i rozpakowałem.
odpalam exeka i mam taki błąd
Zasoby systemowe nie wystarczają do ukończenia żądanej usłui
lapek na win 10 16 gb ram i procek i7 więc raczej wszystko powinno iść. Przy redspocie też tak mam
co radzicie zrobić