Forum

crazy party

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 3 / 51 Next

pates

#41 ·

kiedy ta beta
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

balteam

#42 ·

juz wyszła
zmian wszystkich nie pamiętam ale między innymi
dodano nowy świat i pare minigier
dodano 10 nowych kart
niestety oficjalnie języka polskiego nie ma w becie 46
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

pates

#43 ·

a macie link do spolszczenia?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

jamajka

#44 ·

2 likes
Ja grałam, ale jak wzięłam tę wersję, że się jakby gra w planszówkę i czasem losuj egry, to raz wylosowało
coś, że miałam walczyć, powiedziało, żebym czekała na przeciwnika i tak sobie mogłam wieczni eczekć,
a i zamknąć się tego nie dało.
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

pates

#45 ·

Dziwne, mi się to nigdy nie zdarzyło a jaka plansza
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

balteam

#46 ·

1 likes
może enter musiałaś na cisnąć, weź napisz jak to sie zwie czy coś
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

jamajka

#47 ·

Jak to znajdę to napiszę, ale wydaje mi się, żę enter też naciskałam.
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

mojsior

#48 ·

oj co do tego czy crazy party jest krótkie to bym się nie zgodził, ja bym powiedział że jest długa ze
względu na poziom tródności niektórych minigierek, więc krótka to ona napewno nie jest

grzegorzm

#49 ·

a kiedy będzie wersja polska w crazy party czy już jest?

mojsior

#50 ·

z tego co gadałem z lirinem to nie zależy to od niego tylko od ludzi z którymi to tłumaczy.
Sporo już jest przetłumaczone, ale trzeba wziąść pod uwagę że gra jest wciąż rozwijana i jeszcze nie
wyszła z fazy beta, a co za tym idzie, sporo może jeszcze pozostać dodane więc prawdopodobnie pojawi
się jak już się aktualizacje ustabilizują.
Cierpliwości trochę.

balteam

#51 ·

1 likes
a możesz oficjalnie rzucić plik Mojsiorze z przetłumaczoną niepełną wersją po polsku? niektórzy nie znają
angola a by pograli,a gra jest sensownie przetłumaczona
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

mojsior

#52 ·

nie mam tego pliku. więc nie wrzuce

daszekmdn

#53 ·

1 likes
Ja mam jakieś spolszczenie ale wygląda jak google translator, nie wiem czyje to ale dostałem nie oficjalnie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

balteam

#54 ·

1 likes
no bo to jest to, pare błędów jest, ale da sie skumać wsumie zwłaszcza jak się pomyśli chwile, ablo wspomoże
ie angielska wersją w trudnych chwilach;D
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

balteam

#55 ·

hej, wyszła nwoa wersja crazy party
trochęzmian
nowe karty, można za gemy wieęcej rzeczy kupić, poprawienie paru bugów
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

pates

#56 ·

co da się jeszcze kupić?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

balteam

#57 ·

1 likes
można kupić sobie battle hartcore czy jakoś tak, wtedy ustawiasz sobie bitwy jak zakładasz serwer, ile
ma tura mieć hp i ile ma byćtych tur
hartcore game tryb trudniejszych gier sobie możesz także kupić
i cośtam jeszcze
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

pates

#58 ·

A gdzie to kupić i co muszę mieć odblokowane?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

kacper10

#59 ·

hej mam problem
ściągnąłem grę i rozpakowałem.
odpalam exeka i mam taki błąd

Zasoby systemowe nie wystarczają do ukończenia żądanej usłui

lapek na win 10 16 gb ram i procek i7 więc raczej wszystko powinno iść. Przy redspocie też tak mam
co radzicie zrobić

Kasia

#60 ·

Hej. Wiecie, ż mamy nową betę cp?
Previous 3 / 51 Next