jak nie masz publicznego ip to klikasz ty to redirect cos tam potem open public serwer i wybierasz reszte obcji które sobie chcesz wybrać, jednak nie każdy może założyć serwery, nie iwem od czego to zależy
bez publicznego ip te upnc czy jak to tam sie pisze można odblokować bez żadnych hamaczi? jak możeszz to faktycznie napisz, bo pare osobom by to pomogło
Hej hej. A ja na sekundę odbiegnę od Crazy party, bo iskierka wspomniała o nawiedzonej. Ktoś ma nawiedzoną fabrykę i mógłby się podzielić? Pozdrówki i sorki za off topic.
w grudniu pojawi się nowa wersja crazy pary, nadchodzące zmiany to 1 dodanie nowych kart 2 zwiększenie pojemności decka z 60 do 100 kart 3 zwiększenie liczby deckó z dwunastu do no iluś tam;P 4 i najważniejsze, gra będzie dostępna w wersji polskiej
poco po polsku? no poto aby ktoś takie durne pytanie zadał;P nie każdy sie uczy tego jezyka, wsumie jak mamy bycć tacy rozwinięci to nuno zapierrrr uczyć się chińskiego, 1/3 ludzi zna ten język na świecie. To do czegoś zobowiązuje. co do crazy party ktoś wie jak sprawdzić który deck przynależy standardowo do której profesji? w sen sie jakimś skrutem zcy cos czy to sie da łatwo luknąć czy nie bardzo.
no tak mogę mieszane mieć decki, ale przynajmniej jak sie bawiłem raz, to jak ustawiłem na deck 1 powiedzmy fighting i bog po 22 karty to standardowa profka robiła się normal. no i jak te dwie ustawie na niewłaściwym decku to właśnie nie moge wybrać profki
no niestety te zpolszczenie nie jest jakieś wybitne, jakbyście w google translatora tekst rzucali, ale lepsze takie coś nirz nic jak ktoś angielskiego nie zna. moim zdaniem każdy deck ma swoją profesje, ale moge sie mylicć