Forum

crazy party

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 23 / 51 Następna

DJGraco

#441 ·

1 likes
Musisz wyprzedzać tego żółwia.

balteam

#442 ·

1 likes
hm, iść za żułwiem krok w krok, w sensie nie trzymaj strzałki tylko naciskaj pojedynczo w rytmie jego kroków, no nie pamiętam tej gry, ale wiem, że nie szedłem ciągle wciskając klawiszz tylko po kroku
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

DJGraco

#443 ·

1 likes
Niee go trzeba maksymalnie wyprzedzać. Ja zdobywałem na tym 20pkt

Paulinux

#444 ·

dobra obeszłam to bo inne gry mi się wylosowały i teraz jestem w podziemiach i mam prooblem z biurem feromonu
Happy hacking

Paulinux

#445 ·

no ale jakimś cudem udało mi się dostać 20 punktów
Happy hacking

Irniss

#446 ·

1 likes
z żółwiem chodzi o to, że trzeba biec jak najszybciej wyznaczoną tasą. tam są pipczyki pokazujące jak i gdzie skręcać

balteam

#447 ·

1 likes
aa ok, no to ja po prostu bieglem po kroku, sory za wprowadzenie w błąd, jak biegłem przez przytrzymanie strzałki no to przebiegałem linnie.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

pates

#448 ·

a co do feromonów to masakra. Wgl znalazłem gdzieś jakieś spolszczenie do cp i jest całkiem dobre.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

daszekmdn

#449 ·

Pewnie Irnissa. ;)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Paulinux

#450 ·

To weź podeślij. Bo to domyślne mnie irytuje
Happy hacking

pates

#451 ·

jest na nvpsie, ale teraz też jest na moich na udostępnionych.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Paulinux

#453 ·

ale gdzie ja to mam wkleić?
Happy hacking

DJGraco

#454 ·

Ja mam problem.

Jak grać w grę Czas na baseball, bo ciagle przegrywam, wyrzuca pilke i tylko raz czy tam 2 razy udalo mi się trafic a tak nie wiem o co kaman?

Irniss

#455 ·

paulinux
w główny folder gry

Paulinux

#456 ·

OK dzięki
Happy hacking

adelcia

#457 ·

1 likes
dj graco jak bedzies mial opis tej gry, to dokladnie wysluchaj sobie ten dzwiek po wcysnieciu jedinky.
i w momencie kiedy w grze bedzies mial po tym dzwieku, musis wcysna, niepamietam czy spacje czy f.

adelcia

#458 ·

hej ludziky,

to nowe spolszczenie w wersji 61, jest poprostu megaaaaaa! wszystkim ktorzy nad nim siedzieli bardzo dziekuje, bo wyszlo ono naprawde odjazdowo.

DJGraco

#459 ·

To podziękuj Irnissowi, bo to chyba jej.

Irniss

#460 ·

nie tylko moje :D
jak jakieś błędy znajdziecie to piszcie poprawi się
Poprzednia 23 / 51 Następna