Czyli masz jeden jedyny tak?
heja witajcie,
doradzi mi ktos jak ogarnac kierowce malego samchodu oraz cilinder?
glownie tej drugiej totaaalnie nieuiem grac.
doradzi mi ktos jak ogarnac kierowce malego samchodu oraz cilinder?
glownie tej drugiej totaaalnie nieuiem grac.
1 likes
W cylindrze musisz skakać w odpowiednim momencie. Tylko nie wiem w którym.
W drugiej grze natomiast należy kierować samochód tak, aby dojść jak naj dalej z nim. W sensie on jeździ od lewej do rawej ściany, ty musisz jakby go wołać F tam gdzie jest przejście w górę.
W drugiej grze natomiast należy kierować samochód tak, aby dojść jak naj dalej z nim. W sensie on jeździ od lewej do rawej ściany, ty musisz jakby go wołać F tam gdzie jest przejście w górę.
czyli ja musze byc jakby na tym przejsciu a jak jest ten samochod co do lewej i prawej posrodku to mam wcysnac f?
a cylinder obraca się co jakieś 12 14 kroków że tak powiem, tak sobie obliczyłem i sprawdza się
tak ale to inaczej
przy jakim dzwieku tego cilintera mozna sie ruszac dalej a przy ktorym lepiej trzeba stac?
przy jakim dzwieku tego cilintera mozna sie ruszac dalej a przy ktorym lepiej trzeba stac?
a tego chyba w opisie nie ma ze mozna i skakac. tzn jest to tam powiedziane ale nie w sensie ze moge np niewiem spacje wcysnac czy cos
A jak grac w gre budowa mostow, bo nie mam pojecia biorę deski wchodzę na wodę naciskam r i nic się nie dzieje.
Słuchajcie, a da się jakoś zmienić głos sapi bo jak odpalam crazy bez nvda tp się uruchamia domyślna Paulina, da się jakos zmienic glos?
1 likes
nie ma to jak pozbywać się Pauliny. Mogę przywłaszczyć sobie urażenie? Możesz wybrać w ustawieniach systemu inny głos niż Paulina, ale tylko możesz zmienić na któryś z msowych. Może też w grze da się to poczynić, ale gry nie znam, więc nie sposób udzielić odpowiedzi
hej witajcie,
mojim zdanie szkoda ze nie ma w crazy party trybu, w ktorym zapisywali by sie gry w ktorych nieosiagneliszmy nawet 0 punktow. i ze mozna by bylo w ten tryb wejsc, i je samemu cwiczyc.
mojim zdanie szkoda ze nie ma w crazy party trybu, w ktorym zapisywali by sie gry w ktorych nieosiagneliszmy nawet 0 punktow. i ze mozna by bylo w ten tryb wejsc, i je samemu cwiczyc.