Forum

crazy party

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 22 / 51 Następna

matius

#421 ·

Czyli masz jeden jedyny tak?
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

daszekmdn

#422 ·

Mam każdy typ oddzielnie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

adelcia

#423 ·

heja witajcie,

doradzi mi ktos jak ogarnac kierowce malego samchodu oraz cilinder?
glownie tej drugiej totaaalnie nieuiem grac.

daszekmdn

#424 ·

1 likes
W cylindrze musisz skakać w odpowiednim momencie. Tylko nie wiem w którym.
W drugiej grze natomiast należy kierować samochód tak, aby dojść jak naj dalej z nim. W sensie on jeździ od lewej do rawej ściany, ty musisz jakby go wołać F tam gdzie jest przejście w górę.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

adelcia

#425 ·

czyli ja musze byc jakby na tym przejsciu a jak jest ten samochod co do lewej i prawej posrodku to mam wcysnac f?

daszekmdn

#426 ·

1 likes
tak
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

pates

#428 ·

a cylinder obraca się co jakieś 12 14 kroków że tak powiem, tak sobie obliczyłem i sprawdza się
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

adelcia

#429 ·

tak ale to inaczej
przy jakim dzwieku tego cilintera mozna sie ruszac dalej a przy ktorym lepiej trzeba stac?

pates

#430 ·

1 likes
jak nic nie robi idź, jak dźwięczy skacz
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

adelcia

#431 ·

a tego chyba w opisie nie ma ze mozna i skakac. tzn jest to tam powiedziane ale nie w sensie ze moge np niewiem spacje wcysnac czy cos

pates

#432 ·

1 likes
skaczesz spacją
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

DJGraco

#433 ·

A jak grac w gre budowa mostow, bo nie mam pojecia biorę deski wchodzę na wodę naciskam r i nic się nie dzieje.

pates

#434 ·

a w jakim to świecie?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

DJGraco

#435 ·

Nie wiem, na grach online się to czasami losuje.

Irniss

#436 ·

1 likes
musicie wziąć deski wyjść w górę w prawo do ściany i ukłądacie

DJGraco

#437 ·

Słuchajcie, a da się jakoś zmienić głos sapi bo jak odpalam crazy bez nvda tp się uruchamia domyślna Paulina, da się jakos zmienic glos?

Paulinux

#438 ·

1 likes
nie ma to jak pozbywać się Pauliny. Mogę przywłaszczyć sobie urażenie? Możesz wybrać w ustawieniach systemu inny głos niż Paulina, ale tylko możesz zmienić na któryś z msowych. Może też w grze da się to poczynić, ale gry nie znam, więc nie sposób udzielić odpowiedzi
Happy hacking

adelcia

#439 ·

hej witajcie,

mojim zdanie szkoda ze nie ma w crazy party trybu, w ktorym zapisywali by sie gry w ktorych nieosiagneliszmy nawet 0 punktow. i ze mozna by bylo w ten tryb wejsc, i je samemu cwiczyc.

Paulinux

#440 ·

Nie mogę sobie poradzić z grą wyścig przez las. Ciągle mam -20 punktów. Macie jakieś tricki?
Happy hacking
Poprzednia 22 / 51 Następna