1 likes
Musisz wyprzedzać tego żółwia.
1 likes
hm, iść za żułwiem krok w krok, w sensie nie trzymaj strzałki tylko naciskaj pojedynczo w rytmie jego kroków, no nie pamiętam tej gry, ale wiem, że nie szedłem ciągle wciskając klawiszz tylko po kroku
dobra obeszłam to bo inne gry mi się wylosowały i teraz jestem w podziemiach i mam prooblem z biurem feromonu
1 likes
z żółwiem chodzi o to, że trzeba biec jak najszybciej wyznaczoną tasą. tam są pipczyki pokazujące jak i gdzie skręcać
1 likes
aa ok, no to ja po prostu bieglem po kroku, sory za wprowadzenie w błąd, jak biegłem przez przytrzymanie strzałki no to przebiegałem linnie.
a co do feromonów to masakra. Wgl znalazłem gdzieś jakieś spolszczenie do cp i jest całkiem dobre.
Ja mam problem.
Jak grać w grę Czas na baseball, bo ciagle przegrywam, wyrzuca pilke i tylko raz czy tam 2 razy udalo mi się trafic a tak nie wiem o co kaman?
Jak grać w grę Czas na baseball, bo ciagle przegrywam, wyrzuca pilke i tylko raz czy tam 2 razy udalo mi się trafic a tak nie wiem o co kaman?
1 likes
dj graco jak bedzies mial opis tej gry, to dokladnie wysluchaj sobie ten dzwiek po wcysnieciu jedinky.
i w momencie kiedy w grze bedzies mial po tym dzwieku, musis wcysna, niepamietam czy spacje czy f.
i w momencie kiedy w grze bedzies mial po tym dzwieku, musis wcysna, niepamietam czy spacje czy f.
hej ludziky,
to nowe spolszczenie w wersji 61, jest poprostu megaaaaaa! wszystkim ktorzy nad nim siedzieli bardzo dziekuje, bo wyszlo ono naprawde odjazdowo.
to nowe spolszczenie w wersji 61, jest poprostu megaaaaaa! wszystkim ktorzy nad nim siedzieli bardzo dziekuje, bo wyszlo ono naprawde odjazdowo.