Pomyślę. Jeżeli nagram to u siebie na blogu. Terminów żadnych jak narazie nie daję. Poza tym muszę ogarnąć jak się z tą kontrolą dogadać, bo to, że ja sobie wystartuję... To jeszcze mi nic nie daje. Dobrze byłoby też ogarnąć FS passengers, któy dodaje ok 40 awarii i większy realizm.
jak mam wystartować? Jadę słyzę bramki, skręcam w stronę z której słychać i niema tam pasa z którego mam startować są jakieś dwa inne a następnie się rozijam.
Jak słyszysz gate po lewej czy po prawej, to tam skręcasz ctrl i lewo prawo. Jak połączyłeś się z naziemną wieżą, to dajesz f1 i sprawdzasz pod jaką bramkę masz podjechać. Jak podjedziesz otwierasz drzwi i ctrl plus w, aby wsadzić pasażerów. Wejdą zamykaż drzwi, Zamykasz kokpit alt o. Cofasz się przed gate i skręcasz tak, aby było north. dajesz jeszcze raz f1 i wieża powinna podać pas. Jak masz a2 to jedziesz aż usłyszys a, skręcasz w tą stronę i jedzież aż usłyszysz 1. Na skręcanie polecam prędkość 50 i na drugim komunikacjie głosowym co do pasa polecam skręcać. Jak na parkingu stoisz to nie zapomnij zatankować. shift ctrl e.
Jeśli zabierasz pasażerów otwierasz drzwi ctrl r. potem ctrl w aby wsiedlji pasażerowie. Wsiedlji, zamykasz drzwi ctrl r. Dajesz alt i, ale nie musisz, bo to takiego klimaciku daje. Zamykasz kokpit, aby nie słyszeć gadaniny pasażerów alt o. Cofasz się do gate i wykręcasz na north. Aby sprawdzić do jakiej bramki podjechać dajesz ctrl w, np. parkingu.
czy ktoś może mi wyjaśnić jedną rzecz? Jest taka sprawa, że wyjeżdżam z hangaru, uruchamiam silnik, ten komputer pokładowy otwieram drzwi, jadę, jadę a i w między czasie naciskam ctrl shiwt f wpisuję ten kod pod ctrl f i jadę parkuję, nalewam paliwo, następnie jadę do bramki konkretnej, ładują się ludzie, jadę na pas, każe mi się z wierzą kontaktować, ale już jak naciskam ctrl shiwt t i następnie ctrl t ten kod drógi z pod f wpisuję i nic nie reaguje. Moje pytanie brzmi więc kiedy się powinno go wpisywać?
dobry. Ostatnio próbowałem sobie w to pograć tylko jedno mnie zastanawia, dlaczego jest problem z precyzją . Chodzi o to, że nie mogę ustawić nosa precyzyjnie tak jak bym chciał. Chcę ustawić nos na 0 i jak ruszam się strzałką to on przeskakuje sobie jakoś dziwnie, np mam na 2 naciskam strzałkę i jakimś cudem jest na -1 zamiast na 0 trzeba się nieźle nakombinować zżeby to ustawić precyzyjnie. Co do tego czego wam brakuje w eurofly to powinniście to zgłosić autorowi, być mozże nigdy nie latał na żadnym symulatorze i może do końca nie wiedzieć jak to zrobić. Te uwagi które tu napisaliście powinien zobaczyć autor, ponieważ gra jest nadal rozwijana